Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiach - Január 2017

  %24. %01. %2018      Píšu o nás

Človek by povedal, že decembrové časopisy budú plné Vianoc, ale úplne to tak nie je, hoci december je mesiacom Vianoc. V decembri už zdobíme svoje domy, nakupujeme jedlo do zásoby, ale hlavne nakupujeme vianočné darčeky, takže tiež zháňame vhodné outfity na zimné počasie, alebo trebárs ku štedrovečernému stolu. Poďme sa pozrieť na to, čo odporúčali naše obľúbené časopisy.

Cosmopolitan inšpiroval čitateľky tipmi na vianočné darčeky. Medzi hmotnými vecami odporúčal aj rôzne zážitky. Avšak mohli sa tu inšpirovať aj muži, ktorí zháňali darčeky pre svoje krehké polovičky. A pretože je všeobecne známe, že u ženy so šperkom ani kabelkou väčšinou nič nepokazíte, tak tu mohli načerpať inšpiráciu v podobe kabelky Fornarina, ktorej teda rozhodne originalita nechýba.

S tipmi na vianočné darčeky pomáhal tiež časopis Linda, ktorý vypichol hneď tri úžasné darčeky, a to kabelku Desigual, peňaženku Santoro a veselé ponožky Happy Socks s vianočnými motívmi v darčekovej hracej krabičke. A čo by to bolo za Vianoce bez vianočnej pohody. Časopis Domov odporúčal luxusné obliečky Melli Mello, ktorým ste mohli ako obdarovať svojich blízkych, tak aj napríklad sami seba a stráviť tak Vianoce v štýlovej posteli.

Cosmopolitan

Cosmopolitan

linda

linda

domov

domov

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?