Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Differenta.sk v médiách - November 2017

  %12. %01. %2018      Píšu o nás

Novembrom začína zimné obdobie! Nemyslíme to úplne tak doslova, skôr to myslíme tak, že zo šatníkov upratujeme šaty, kraťasy a žabky niekam hlboko a pripravujeme si kabáty, svetre a čižmy. A pretože toto zimné obdobie chce vždy aj trochu psychickú podporu, tak sme vám pripravili niekoľko tipov a rád, ktoré by vám mohli pomôcť.

Máme pre vás ďalší diel zo seriálu Píšu o nás. Pozrieme sa na to, čo nám prinášajú naše obľúbené časopisy. Tentoraz sa zameriame najmä na doplnky. Časopis Aha! pre ženy je duchom ešte v letných mesiacoch, radí totiž, čo by ste si mali rozhodne zbaliť na cesty. Medzi štýlové a praktické kúsky bezpochyby patrí kozmetická taška Santoro.

Časopis Katka vo svojej Módnej poradni odporúča šperky Desigual, ktorými vždy dokonale oživíte svoj outfit. Nech už zvolíte akúkoľvek farbu alebo strih. Časopis Ona dnes zasa predstavuje obrovský módny trend, ktorým sú nikdy nestarnúce batôžky. Nemáme na mysli športové ruksaky, ale elegantné, štýlové a hlavne praktické módne doplnky, ktoré si okamžite obľúbite nielen na cestovanie, ale aj na každodenné nosenie. Medzi top kúsky patrí napríklad ruksak Desigual.

Aha! pre ženy

Aha! pre ženy

katka

katka

MF Ona Dnes

MF Ona Dnes

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?