Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Differenta.sk v médiach - Máj 2017

  %21. %06. %2017      Zo sveta módy

Poznáte to porekadlo: Marec, vlezieme za pec. Apríl, ešte tam budem. Máj, pôjdeme v háj. A pretože máj, máj, lásky čas prináša krásne počasie, je čas nechať sa inšpirovať letnými outfitmi. Poďme sa pozrieť na to, čo odporúčali májové časopisy.

Časopis Burda Style inšpiruje outfitmi na rôzne príležitosti. Či už sa vydáte na výlet alebo na kávu, rozhodne sa vám môžu hodiť dámské baleríny Zaxy, hodinky Ops! Objects alebo kabelka Desigual. Časopis Môj svet láka na štýlové kabelky. Štýlovkou je bez debát kabelka Calvin Klein v mini prevedení na drobnosti alebo pre potešenie.

Časopis Tina inšpiruje námorníckou tematikou, teda červenou, modrou a bielou farebnou kombináciou. Nájdete tu napríklad tmavo modré balerínky Zaxy, alebo námornícky opasok Scotch&Soda. A časopis Vlasta predstavuje najhorúcejšie aktuálne trendy, kde nesmú chýbať luxusné dámske topánky na kline Desigual.

časopis Burda

časopis Burda

časopis Môj svet

časopis Môj svet

časopis Tina

časopis Tina

časopis Vlasta

časopis Vlasta

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?