Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - September 2018

  %29. %10. %2018      Píšu o nás

Jeseň už je v plnom prúde a na nás zo všetkých strán útočia nádherné jesenné farby. V lese, v mestách aj na dedinách. Je krásne, svítíčko slnia, a tak sa nám ani veľmi nechce halit sa do tmavých farieb. A ani nemusíme. Farby tohtoročnej jesene sú v štýle color-blocku. Teda ružová s červenou, ružová s oranžovou či oranžová s ružovou. Samozrejme ani tento rok nešliapnete vedľa s farbou khaki, púdrovú, vínovú a horčicovou. Poďme sa teda pozrieť na to, aké aktuálne trendy sme mohli nájsť v septembrových číslach našich obľúbených časopisov.

Časopis Katka inšpiruje doplnky v podobe mašľou. Mašle, aby ju našli. To sa kedysi hovorievalo, ale niečo na tom je aj dnes. Mašľa je roztomilú ozdobou, ktorú môžete nosiť kdekoľvek v akomkoľvek veku. Dôkazom sú potrebné plastové balerínky Melissa s ozdobnou mašľou na špičke.

Časopis Svet ženy radí ako vyniknúť vo fitku. Obliecť sa môže od hlavy až k päte - skvelé kúsky nájdete v sekcii ŠPORT , a to ako pánske, tak aj dámske. Časopis Krásny rok inšpiroval bytovými doplnkami, medzi ktorými rozhodne nesmie chýbať potrebné hrnčeky Santoro, alebo zbožňovanej sviečky Yankee Candle .

časopis Katka

časopis Katka

časopis Svet ženy

časopis Svet ženy

Časopis Krásny rok

časopis Krásny rok

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?