Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - Október 2018

  %29. %11. %2018      Píšu o nás

Jeseň je v plnom prúde a čižmy, čižmy, zimné bundy, kabáty a čiapky jakbysmet. Letné oblečenie sme definitívne zahrabali na dna svojich šatníkov a zimné nám práve vysielajú v skriniach. A pretože na každom zimnom období si môžeme vždy nájsť niečo krásneho - v lete slniečko, vodu, opaľovačky, jednoduhé outfity. V zime zase hory a vrstvy. Vrstviť nás predsa baví, tak si ich poďme užiť. Hlavným trendom sú teraz svetre. Nie nadarmo sa hovorí tomu to obdobie ,, sweather weather ". Poďme sa teda pozrieť na to, aké módne trendy jesene frčia v našich obľúbených časopisoch.

Začneme u topánok. Časopis Burda Style radia, aké topánky by v našom jesennom, poťažmo zimnom botníku tento rok nemali chýbať. My jednoznačne dávame zelenú gumákom. Tie sa vám proste nikdy nestratí. Oceníte ich zvlášť v daždivom počasí, s ktorým sa na jeseň. stretávame častejšie. A preto Burda odporúča štýlové gumáky Tommy Hilfiger vo vyššom prevedení s neoprénovým vrškom, v ktorých sa navyše budete cítiť skvele. Sú teplé a slušivé.

V časopise Story sa môžete inšpirovať trendy farbami akou sú púdrová, horčicová alebo šedá. Jedná sa o top farby tohtoročnej jesene. Ak radi podliehate módnym trendom, potom by ste mali mať vo svojom jesennom botníku aj šatníku kúsky v týchto farbách. Čo tak zateplenie púdrové tenisky Converse ?

Každý originálny outfit tvorí aj originálne módne doplnky, kúpte si ku každému outfitu zaujímavý šperk! To radí časopis Svet ženy. Či už siahnete po zaujímavom náramku od značky Desigual alebo napríklad po náramku talianskej značky Ops! Objects, vieme určite, že nesiahnete vedľa.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?