Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - November 2015

  %02. %12. %2015      Píšu o nás

Vianoce sú definitívne tu. A či ste na to ešte neprišli z vianočnej výzdoby všade okolo, ani zo zapáleného adventného kalendára, stopercentne ste si museli všimnú na stránkach magazínov a časopisov, ktorá u nás vychádza. V nich totiž nájdete najrôznejšie tipy na vianočnú výzdobu aj vianočné darčeky. A samozrejme ani tipy z Different nechýba. ;)

Na stránkach decembrového časopisu Bývanie - stavby reality sa môžete všimnúť najrôznejších dekorácií do bytu. Jednou takou dekoráciou, ktorá má navyše aj praktickú funkciu, je plechovka Santoro s rozprávkovou bábikou ako motívom. Môžete ju použiť napríklad na sypaný čaj či kávu .. a alebo na čokoľvek iného.

Plechovku na sušienky môžete zase objaviť v časopise Fashion club. Plechovka je v zábavnom motívu Scottie Dogs a takisto ich od značky Santoro London. Na tiež strane máte pripravený aj skvelý tip pre dcéru alebo ktorúkoľvek ženu. Ružová kozmetická taška s bábikou Ladybird totiž urobí radosť žene v každom veku.

Ak potrebujete zohnať darček pre praktickejšie povahy, ktoré majú však radi aj štýl, jasným tipom je potom zápisník od Melli Mello , na ktorý Vás upozorňuje časopis Story. Takto farebný a veselý zápisník urobí nielen radosť, ale po ďalší rok aj príjemného a praktického spoločníka pre každý deň.

Vianoce nás skrátka baví a vyberanie darčekov pre najmilovanejšiu predsa nikdy nemôže byť stresujúce záležitosťou. Ak vyberáte s láskou, tak sa nikdy nemôžete seknúť. ;) A my Vám samozrejme radi s výberom pomôžeme. <3

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?