Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - Marec 2019

  %29. %04. %2019      Píšu o nás

Máme tu jar. Konečne môžete odhodiť prebytočné vrstvy a vychutnať si príjemné teploty naplno. Urobte si radosť novými jarnými kúsky. Kúpte si nové okuliare, kabelku alebo šaty a vydajte si ústrety novým dobrodružstvám. Čo a ako na jar nosiť? Poďme sa pozrieť čo nám odporúčajú naše obľúbené časopisy. Vybrali sme pre vás skvelú inšpiráciu, tak sa pohodlne usaďte a kochajte.

Časopis Burda Style odporúča jarné outfity. Či už sa rozhodnete pre bežný alebo voľnočasový. Nezabúdajte na výlety a cesty, ktoré vás v peknom počasí určite čakajú. Preto by nepostrádateľnou súčasťou vašich kabeliek, batohov a tašiek mal byť krásny a praktický dokladovník od značky Disaster, môžete k nemu doladiť tiež peňaženku alebo kľúčenku.

V časopise Čas pre hviezdy s e doslova roztrhlo pytek s farebnými jarnými kabáty. Už máte nejaký ten kúsok vo vašom jarnom šatníku? Potom ho nezabudnite doplniť zaujímavou pokrývkou hlavy, treba štýlovú čiapkou od značky Scotch & Soda.

A pretože sa začínajúcim jarou prichádza aj plavková sezóna a teda je na čase pripraviť svoje telo do plaviek. V časopise Run nájdete veľa zaujímavé inšpirácie na krásne športové kúsky. Ako je krásne dámske športové oblečenie Desigual. Na našom eshope môžete ďalšie funkčné a výnimočné kúsky vyberať okrem iného od značky Under Armour .

časopis Burda Style

časopis Burda Style

časopis Čas pre hviezdy

časopis Čas pre hviezdy

časopis Run

časopis Run

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?