Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Differenta.sk v médiách - Marec 2018

  %25. %04. %2018      Píšu o nás

Jar je oficiálne tu! Síce sa hovorí: ,,Marec, vlezieme za pec ", komu by sa ale po tak dlhej zime chcelo. A tak odkladáme zimné topánky a bundy a vyťahujeme jarné kúsky aj za cenu, že sa v nich budeme chvíľu vonku klepať zimou. A pretože leto sa neodkladne blíži, pripravili sme pre vás horúcu letnú módnu inšpiráciu v podobe módnych trendy outfitov. Čo teda odporúčajú naše obľúbené časopisy? Poďme sa na to mrknúť.

Časopis Burda Style vsádza na dlhé maxi šaty s kvetinovými motívmi a radí aké doplnky k takému outfitu zladiť. Podľa nás rozhodne nikdy nič nepokazíte béžovou univerzálnou crossbody kabelkou Calvin Klein. Časopis Čas pro hvězdy odporúča, aby sme stavili na nohavice a to akokoľvek farebné, ak ich doladíte farebnou šatkou Desigual alebo svetovými teniskami Inkkas, budete mať skvelý jarný outfit.

Časopis Chvilka pro tebe radí, aby sme sa nebáli miešať štýly. V móde sú tento rok volány a oversize strihy, opäť. A tak oba štýly môžete nosiť v podobe extravagantných šiat Desigual, ktoré si môže dovoliť každá žena bez rozdielu veku a postavy. V neposlednom rade ste mohli načerpať obrovskú inšpiráciu v časopise Linda, ktorý vypichol tie najhorúcejšie módne kúsky z nášho eshopu. Na to by sme vás radi upozornili, aby ste sa nebáli kombinovať značky. Ako napríklad štýlovú kabelku od značky Tommy Hilfiger s luxusnými a hlavne legendárnymi teniskami Converse.

Burda Style

Burda Style

Čas pre hviezdy

Čas pre hviezdy

Chvíľka pre teba

Chvíľka pre teba

linda

linda

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?