Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - Jún 2019

  %24. %07. %2019      Zo sveta módy

Tropické horúčavy zahltila nielen nás, ale aj naše šatníky. Leto je teda v plnom prúde a my sa v našom obľúbenom seriáli "Píšu o nás", pozrieme opäť na to, čo sa nosí a čo odporúčajú naše obľúbené časopisy. Ideálne na tropických horúčavách je nosiť čo najmenej vrstiev a čo najmenej oblečenia. Vzdušné a priedušné kúsky, v ktorých sa práve nebudeme potiť.

Nie síce do trópov, ale určite medzi letné, štýlové a pohodlné topánky bezpochyby patrí espadrilky, čo odporúča časopis Blesk pre ženy. Medzi top kúsky patrí rozhodne kožené espadrilky od značky Emu Australia . Emu totiž nie sú len preslávené kapce z pravej ovčej kože a vlny, ale veľa iných, aj letných topánok.

V časopise Burda Style nájdete inšpiráciu na 1 model a 2 looky. Základné stavebné farbou tohto outfitu je čierna, biela a púdrová. Základ je jednoduchý, doladený nadčasovými doplnkami. Trebárs originálne kabelkou od značky Disaster Designs v čierno-bielom prevedení, ktorú konieckoncov zladíte ku všetkému.

V časopise Glanc nájdete inšpiráciu v podobe horúcich noviniek, ktoré by ste vo svojom letnom šatníku rozhodne nemali, milé dámy, postrádať. Je ním treba žeravá kabelka Calvin Klein , ktorú si zamilujete ku všetkým outfitom aj na rôzne príležitosti.

Blesk pre ženy

Blesk pre ženy

Burda Style

Burda Style

glanc

glanc

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?