Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - Júl 2017

  %04. %09. %2017      Píšu o nás

Leto je jedna veľká anarchia - či už školské (prázdniny), pracovné (dovolenky), alebo módne. U módy zostaneme. A čo si pod takou módne anarchiou môžeme predstaviť? Asi to, že si na seba môžete vziať čokoľvek, na čo máte chuť. Tak treba na festival, čím viac crazy outfit, tým viac original. A pretože na takú revolúciu je potrebné sa poriadne pripraviť, poďme sa pozrieť na to, čo odporúčala júlová čísla našich obľúbených časopisov.

Časopis Vlasta venoval svoje módne typy doplnkom a inšpiroval snáď najväčším aktuálnym módnym trendom, ktorým sú batohy. Či už športové alebo elegantné, tento rok sa jednoducho nosí. Naším favoritom je dámsky batoh Desigual v koženkovom prevedení, s aplikáciou flitrového motýľa.

Čas pre hviezdy radil na maximum. Na paškál si vzal maxi šaty a maxi sukne, ktoré sa nosia už druhú sezónu vo veľkom a nie je sa čomu diviť. Okrem iného, nutné dodať, že obrovským módnym trendom sú aj tzv. Tutu sukne, alebo tiež tylové sukne, ktoré v prevedení maxi ponúka napríklad talianska značka Deha , ktorú na našom eshope môžete sledovať už nejaký ten piatok.

Právo Štýl pre ženy tvrdia, že v horúcich letných dňoch si môžeme do sýtosti užiť všetkých pestrých farieb a vzorov v podobne najrôznejších módnych doplnkov, pre nás sú to jednoznačne módne doplnky Desigual . A časopis Betynka odporúča štýlové kúsky pre tých najmenších, medzi ktorými nesmie chýbať romantická dievčenská mikina Santoro .

Vlasta

Vlasta

Čas pre hviezdy

Čas pre hviezdy

Právo štýl pre ženy

Právo štýl pre ženy

betynka

betynka

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?