Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Differenta.sk v médiách - Január 2018

  %02. %03. %2018      Píšu o nás

Ďalší mesiac je za nami a s ním aj pravidelná dávka inšpirácie, ktorú nám prinášajú naše obľúbené časopisy. Aké odporúčania na nás čakajú k zimným outfitom, na to sa môžete tešiť v tomto článku. Vybrali sme časopisy Burda Style, Blesk pro ženy, Chvilka pro tebe a Čas pro hvězdy, ktoré sa podľa nás v móde skutočne vyznajú.

V časopise Burda style nájdete inšpiráciu v podobe luxusných doplnkov, ktoré môžete nosiť celoročne. Z nášho eshopu tu nájdete tie najviac top kúsky, akými sú kabelka Tommy Hilfiger, hodinky Ops! Objects alebo náhrdelník Doca. Ide vždy o originálne a hlavne nadčasové kúsky, ktoré budete milovať aj niekoľko rokov a ktoré ľahko skombinujete s vašimi obľúbenými outfitmi.

Časopis Blesk pro ženy prináša tipy na to, ako vyzerať ako ľadová kráľovná. Nájdete tu napríklad módne kúsky v rôznych odtieňoch modrej, medzi ktorými rozhodne nesmie chýbať obojstranná, krásna a praktická kabelka Desigual. Časopis Čas pro hvězdy tvrdí, že na doplnkoch záleží, a tak sa tu môžete inšpirovať veľkým množstvom nápadov, medzi ktoré nepochybne patrí kabelka Doca alebo farebná šatka Desigual.

A konečne v časopise Chvilka pro tebe nájdete inšpiráciu vo zvieracích motívoch. Radí totiž ,,Buďte zviera!" A ponúka nepreberné množstvo štýlových kúskov s leopardími, zebrovými, alebo hadími motívmi, ktoré asi nikdy nevyjdú z módy. Do tejto sekcie patrí tiež značka Desigual, ako inak.

časopis Burda Style

časopis Burda Style

časopis Blesk pre ženy

časopis Blesk pre ženy

časopis Čas pre hviezdy

časopis Čas pre hviezdy

časopis Chvíľka pre teba

časopis Chvíľka pre teba

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?