Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - Január 2016

  %13. %02. %2016      Píšu o nás

Vianoce aj Nový rok sú definitívne preč as nimi aj celý rok. Je na čase nájsť v sebe novú silu, novú energiu as chuťou sa pustiť do nových plánov a cieľov. K tomu je samozrejme potrebné sa čo najlepšie zregenerovať a čo najrýchlejšie nabrať novú silu. Ako na to? Januárová čísla časopisov vám odporúčajú niekoľko tipov, s ktorými vám pôjde regenerácie do Nového roka o mnoho lepšie.

V januárovom čísle časopisu Bývanie stavby reality nájdete tipy, ako si najlepšie užiť relax a pohodlie doma. A čo by to bol za relax bez postele? Dobre a štýlovo sa môžete cítiť aj v posteli, o to viac, keď budete mať obliečky od značky Melli Mello. Takéto obliečky je totiž nielen z krásneho materiálu, ale aj s originálnymi dizajnami.

Na stránkach časopisu Katka Náš útulný byt nájdete januárové stránky, ktoré vás namlsají na tie najkrajšie vankúše, ktorými si môžete ozdobiť svoju posteľ aj gauč. Medzi tie najzaujímavejšie rozhodne patrí vankúš Desigual, ktorý patrí do novej kolekcie Desigual Living , ktorú už máme naskladnenia na našom eshope.

Ak nechcete len ležať vonku, je jasné, že v mrazivom počasí budete potrebovať zahriať. Aj na to myslíme, a tak stránky Krásny vidiek odporúčajú zaujímavú a originálnu termosku od značky Disaster. Vďaka tejto termoske budete vyzerať nielen štýlovo, ale tiež budete mať obľúbený horúci nápoj stále pri sebe.

Posledným časopisom, ktorý sme pre tento mesiac vybrali pre zverejnenie, je časopis Linda. Januárové číslo tohto časopisu sa zameralo na božské módne doplnky, s ktorými sa budete cítiť krásne a trendy. Plastové, originálne dámske náramky a hodinky od značky OPS! Objects si zamilujete vďaka neobvyklým dizajnom a veselým farbám.

obliečky Melli Mello

vankúš Desigual

titulka Náš útulný byt

termoska Disaster

ops! objects náramky

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?