Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Differenta.sk v médiách - Február 2017

  %29. %03. %2017      Píšu o nás

Vzhľadom k tomu, že nás tento rok stretla krutoprísna zima, nie je sa čomu čudovať, že už sa nemôžeme dočkať jari. Tešíme sa na to, že už budeme môcť zazimovať perové kabáty a snehule a vytiahneme jarné a letné kúsky. Nebudeme musieť vrstviť a bude nám stačiť len pár kúskov na seba. A na to ašpirovali aj naše obľúbené tlačové médiá. Poďme sa pozrieť na to, aké jarné kúsky nám odporúčajú a čo sa bude tento rok nosiť.

Časopis Čas pre hviezdy vyzdvihuje nadčasovosť a predstavuje kúsky v nikdy nestarnúcich farbách. Poukazuje najmä na doplnky medzi ktorými sa bezpochyby týčia klobúky Scotch&Soda. Vzhľadom k tomu, že v zime prebieha plesová sezóna, tak februárové číslo časopisu Chvíľka pre teba radí, ako sa obliecť, keď vyrážate do spoločnosti. Medzi krásnymi dresscodmi a topánkami nájdete inšpiráciu na módne doplnky, ku ktorým rozhodne patria šperky talianskej značky Ops! Objects.

Nadčasovými trendami sa inšpiroval aj časopis Vlasta, ktorý radí ako zosúladiť športovú eleganciu. Určite ste si všimli, že sa teraz nosia šaty alebo sukne s teniskami značky Converse. Alebo že biela košeľa rozhodne nemusí byť nudná. A tak ste sa tu mohli inšpirovať trendami a kombináciou športovej elegancie.

Čas pre hviezdy

Čas pre hviezdy

Chvíľka pre teba

Chvíľka pre teba

Vlasta

Vlasta

¨¨

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?