Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - Február 2016

  %20. %03. %2016      Píšu o nás

Februárová čísla všetkých časopisov sú zaliata láskou a romantikou. Je tomu tak z jasných dôvodov - Valentín skrátka pohltí každého z nás práve v druhom mesiaci každého roka. A aké different kúsky vám časopisy odporúčajú preto, aby ste bola neodolateľnú? Pozrite sa s nami na tie najlepšie z nich.

V časopise Estetika mysleli nielen na romantiku, ale aj eleganciu a trochu praktickosti. Keďže vo februári stále nepanuje žiadne jarné počasie, je potrebné myslieť aj na nečas, ktorý nás môže kedykoľvek prekvapiť. Preto na februárových stránkach tohto časopisu nájdete tip na elegantný dáždnik od Desigual, ktorý môžete zaobstarať práve u nás na eshopu. Ďalším elegantným tipom je aj zaujímavý, plastový náramok OPS! Objects.

Februárové číslo časopisu Katka myslí však aj na tie dni, kedy už konečne vyjde slniečko a my sa budeme chcieť ukázať. K tomu je ale potrebná aj trocha toho športu, aby sme mali čo ukazovať. Nová športová kolekcia Desigual je nápaditá, originálna a rozhodne different, preto vám časopis Katka odporúča farebné tenisky Desigual aj športový vak. Na rovnakej strane však nájdete aj dômyselnú fľašu Bobble , ktorú taktiež objavíte na našich stránkach.

Časopis Linda sa na tento mesiac obalil celý do romantiky. Preto nájdete niekoľko tipov, ako Valentín prežiť štýlovo a trendy. Nemal by vám preto chýbať originálne a romantický náramok OPS! Objects s názvom Boulle Chick.

Keď už máte všetko, čo patrí k originálnemu outfitu, chýba vám už len jediné k perfektnému zladenie. Doplnok v podobe šatky je nutnosťou pre všetkých, čo chcú svoj vzhľad doladiť do dokonalosti. Preto na stránkach februárového čísla časopisu Linda nájdete hneď dva tipy na originálne šatku Desigual .

titulka Estetika

dáždnik Desigual

titulka Katka

športové oblečenie Desigual

titulka Linda

náramok Ops! Objects

titulka Vlasta

šatky Desigual

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?