Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - December 2016

  %31. %01. %2017      Píšu o nás

Je december a vrabec prosí, majte lásku v dušiach a poštári klapky nosia, na premrznutých ušiach. Takto hovorí Jaromír Nohavica a veľmi dobre vie o čom hovorí. December je dlho očakávaným mesiacom, kedy by sme mali čo najviac času tráviť so svojou rodinou. V decembri sú totiž Vianoce, a tiež prichádza prvý poriadnej mrazíky. Keďže veľa z nás zháňa vianočné darčeky na poslednú chvíľu a veľa eshopov a obchodov láka svojich zákazníkov na povianočné zľavy, poďme sa mrknúť, na čo nás lákala naše tlačené médiá.

Časopis Top Dievčatá prezrádza tipy na sexy vianočné darčeky pre našich miláčikov, medzi ktoré samozrejme patrí ponožky Happy Socks . Chvíľka pre teba odporúča, aby sme sa nebáli mäkkých darčekov, pretože aj medzi mäkkými darčeky môžeme nájsť napríklad štýlovú čiapku Doca . Časopis Tina radí, aby sme zostávali pekne v teplúčku a zahaľovala sa do príjemných, zateplených a obľúbených chlpatých vestičiek. Ako je napríklad tá naša od značky Doca .

Vieme, že Vianoce už sú dávno za nami, ale povianočné zľavy u nás nie. Mrknite sa na naše different výpredaje ešte teraz a kúpte si nejaké pekné a nové kúsky na jar. PS: Buďte different s www.different.cz

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?