Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - December 2015

  %05. %01. %2016      Píšu o nás

Vianočný čas a oslavy Nového roka sú za nami, rovnako tak už máme všetci prečítané decembrová čísla časopisov. A keďže sa stránky decembrových čísel hemžili najrôznejšími tipy na vianočné darčeky, naše different kúsky samozrejme nemôžu chýbať. Pozrite sa, čo časopisy odporúčali na konci roka 2015.

Už vieme, že sneh a mráz sa nevyhne ani našej krajine, a tak je naozaj potrebné si uvedomiť, že ľahká bunda už nestačí. Na Vaše teplo mysleli v redakcii časopisu Cosmopolitan. Na ich stránkach decembrového čísla totiž môžete nájsť teplý a štýlový kožuch ružovej farby od holandskej značky Scotch & Soda.

Vymyslieť darček pre muža je jedna z najzložitejších disciplín decembra. :) Preto sa Vám snaží uľahčiť vyberanie motoristický časopis Speed, ktorý odporúča pánske doplnky od značky Scotch & Soda. Sme si istí, že vášmu gentlemanovi urobí pekný motýlik, šatka alebo manžetové gombíky radosť nielen pod stromčekom.

Na ženskej doplnky nezabudli v časopise Katka. Tam totiž, na stránke sladené do vínovej farby, odporúčajú decentné hodinky OPS! Obejcts , ktoré spolu s náramky sú stále obľúbenejšie vo svete doplnkov.

Nový rok znamená i nové príležitosti. Urobte sebe alebo blízkym radosť, aj keď už upratujete stromček. ;) Veď radosť za to stojí!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?