Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - August 2018

  %12. %10. %2018      Píšu o nás

August už je za nami as ním tu bola aj nálož módne inšpirácie, nielen pre vás, ale aj pre vašu domácnosť. Veľa zaujímavých kúskov na nás číha na každom rohu, a tiež nastáva čas zazimovanie. Poďme sa pozrieť na to, čo odporúčali naše obľúbené časopisy. Poobzerať sa za letom a treba sa tak trochu aj zamyslieť nad tým, či ste aktuálnym trendom hoci treba nevedomky podľahli.

Časopis Blesk pre ženy inšpiroval franzouzským štýlom tzv. Bytových doplnkov. Pre francúzsky štýl sú bezpochyby typické levandule, na tom sa asi zhodneme, a to nielen sušené, ale najmä motívy levanduľou. A tými sa v tomto spnovém čísle len hemží. Typický francúzskom motív sa ponúka napríklad na nástenných hodinách, ktoré nájdete na našom eshope v sekcii bytové doplnky .

Časopis Chvíľka pre teba hlásal, že trópy vládnu svetu. Mal pravdu a tak pripravil inšpiráciu v podobe modelov, ktoré zdobia tropické motívy. Na Different.cz sa to tropickými motívmi hemží, a to nielen na plavkách a oblečenie, ale aj na módnych doplnkoch, čo dokazuje napríklad tropický šatku Desigual .

Časopis Ona Dnes už myslel na budúcnosť a tiež návrat do školských lavíc, a tak priniesol inšpiráciu v podobe rôznych módnych doplnkov do školy. Ani mi sme s touto témou nezaháľali, a tak okrem tradičných prezuviek Crocs , u nás môžete nájsť skvelú výbavu do školy pre vaše ratolesti. Špecialistom na túto tému je jednoznačne značka Santoro . Ktoré vybaví vaše dieťatko od školskej tašky, po peračník, dosky a rôzne písacie potreby.

Blesk pre ženy

Blesk pre ženy

Chvíľka pre teba

Chvíľka pre teba

MF Ona Dnes

MF Ona Dnes

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?