Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - Apríl 2019

  %22. %05. %2019      Píšu o nás

Jar je síce v plnom prúde, počasie je ale aprílové. Hoci sme boli už natešení na plavkovú sezónu, musíme sa ešte na chvíľu zatepliť. Čo sa v lete bude nosiť? Čo rozhodne nepodceniť a zaobstarať do našich letných šatníkov a na naše letnej dovolenke? To vám poradíme v dnešnom článku nášho seriálu ,, Píšu o nás. "Respektíve vyberieme pre vás tie najlepšie tipy, ktoré hlásia naše obľúbené časopisy.

Tohtoročná jarná a letná sezóna hlási ,, Noste svieže farby, bláznivé vzory, zvieracie motívy, zaujímavé farebné kombinácie a nebojte sa toho. "Tohtoročné svetové Fashion Weeky toho mali plná móla a my sa tomu nečudujem. Konečne sa sivé nudné ulice mení v farebné, veselé módne mólo. Pravdou je, že čierna, biela a šedá z módy zrejme nikdy nevyjde, ale báť sa priniesť do života trochu farieb sa rozhodne nemusíte a uvidíte sami, že budete naopak len žiariť.

Jarná nálož kabeliek s pre nás pripravil Časopis AHA! Výrazné farby, vzory a zdobenie je doménou tohtoročných módnych trendov, a tak rozhodne medzi tipy na kabelkové jarné bombu nesmie chýbať dámska kabelka Desigual . Tá nechýba ani v časopise Čas pre hviezdy ako inšpirácia na svieži jarný inspiraci.V Časopise Burda Style nájdete tip na 1 model a 2 looky. Skvelým tipom je teda batoh od značky Desigual , ktorý sa hodí k rôznym tipom outft, pre bežné nosenie, ale napríklad aj na výlet, alebo na letný festival.

Aha pre ženy

Aha pre ženy

Aha pre ženy

Čas pre hviezdy

Čas pre hviezdy

Burda Style

Burda Style

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?