Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - Apríl 2018

  %24. %05. %2018      Píšu o nás

Počasie nám tento rok praje už od apríla a my sme si rovno zo zimných búnd začali obliekať šaty, kraťasy, ba dokonca aj plavky. Čo sa bude v lete nosiť? Akú inšpiráciu pre nás má módny svet? Na to sa pozrieme do našich obľúbených časopisov, ktoré tipmi na letné outfity rozhodne nešetria. Pohodlne sa teda usaďte a nechajte sa inšpirovať nutnou dávkou módnych trendy kúskov, ktoré by vo vašom šatníku rozhodne chýbať nemali.

Časopis Burda Style poukazuje na trend denimu. Denim sa nosil, nosí a nosiť bude, a tak by vo vašom módnom svete rozhodne nemal tento materiál chýbať. A to nielen na džínsoch a bundách, ale aj na topánkach, alebo napríklad na módnych doplnkoch. Farbou tohtoročnej jari a leta je modrá - denimová, nebeská, tyrkysová. Modrá je totiž dobrá. A tak si môžete kúpiť napríklad trendy ruksak Desigual v denimovom designe.

Časopis Chvilka pro tebe tvrdí, že to jednoducho nesmie byť nuda, podľa neho by ste sa rozhodne nemali báť farieb. Kúpte si farebné doplnky, oblečenie aj topánky a nebojte sa farby ani značky kombinovať. Zábavnou a nápaditou značkou je napríklad Disaster Designs, ktorá predstavuje originálne a veselé módne doplnky, ale tiež temperamentná značka Desigual.

Časopis Můj svět hovorí o kvetinovom opojení. Pravdou je, že kvetinové motívy takisto nikdy z módy nevyjdú. A nie je sa čomu čudovať. Sú krásne, romantické a typicky ženské. Kvetinové motívy môžete nosiť v podobe šiat, ale aj módnych doplnkov. Ako je trebárs opasok Desigual s kvetinovými motívmi. Fantázii sa v móde jednoducho medze nekladú.

Burda Style

Burda Style

Chvíľka pre teba

Chvíľka pre teba

môj svet

môj svet

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?