Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiách - Apríl 2016

  %27. %09. %2016      Píšu o nás

Apríl ešte tam budem. A zase tá pranostika, áno mesiac apríl je prvým celým jarným mesiacom, v ktorom nás ale často trápi aprílové počasie. Avšak môžeme povedať, že apríl je mesiac, kedy začínajú rozkvitať puky, tváre, ale aj móda. Skrátka, prvé slnko nám robí dobre, a tak sa nebojíme trochu viac experimentovať s farbami. Čierna a hnedá pomaly mizne v skriniach a my sme razom farebnejšie. Či ste mohli vidieť snáď v akomkoľvek aprílovom čísle vašich obľúbených časopisov.

Apríl je tiež mesiac, kedy sa športoví nadšenci odvažujú vybehnúť do prírody alebo do ulíc, čiže kamkoľvek, len nie do telocvične. Inšpiráciu na športové outfit ste mohli vidieť v časopise Svet ženy BeActive, kde ponúkame dôležitú súčasť športového outitu - plastovú fľašu Bobble . U praktických fliaš ešte chvíľu zostaneme. Poznáte Memobottle? Plastovú fľašu, ktorú jednoducho schováte do vrecka nohavíc alebo do kabelky? Vidieť ste ju mohli v časopise Joy.

Doplnky sú dôležitou súčasťou každého outfitu. Tie nás totiž odlišujú. Veľmi zaujímavé doplnky predstavuje talianska značka Ops! Objects , ktorú ste sa mohli inšpirovať v časopise Chvíľka pre teba. Katka odporúča novinku plastového sveta, ktorou je značka topánok Zaxy . A Blesk pre ženy predstavuje všetky tváre denimu, kde nájdete napríklad džínsovú kabelku Desigual.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?