-15 % Zľava s kódom EXTRA15Končí o 43 hodín 18 minút
Heureka
+421 948 079 286 (pracovné dni, 7-15)

Diesel - nie je dôležitý len zovňajšok, páni!

  06. 06. 2016      Zo sveta módy

Originálna značka Diesel je oprávneným fenoménom medzi svetovými brandy. Niet sa čomu diviť, ponúka nielen štýlové kúsky, ale predovšetkým kvalitu. A čo pre vás máme? Poďme sa na to pozrieť ...;)

Nie je to tak dávno, čo sme vám predstavili na našom eshope populárnej značku Diesel . Dokonca aj v Different magazíne sme vám už dali pár typov, ktoré kúsky sú top nielen dizajnom, ale aj kvalitou. Povedali sme vám aj niečo k značke samotnej. Teraz by sme vám ale chceli ešte povedať, že je samozrejme dôležité, ako sa človek cíti v tom, čo na sebe nosí, ale oveľa dôležitejšie je kvalitný základ. A ten vám dopraje práve spodnú bielizeň značky. Tento článok je tentoraz venovaný všetkým mužom, ktorí sa majú radi.

Páni, čo si budeme hovoriť, každý z vás sa na prvý pohľad do svojej ženy nezamiluje len pre jej krásne oči, a tiež určite viete, že aj ženy majú slabosť pre vaše krásne ,, zadky ". Jasne, je to všeobecne známe a v čom vynikne vaše pozadie najviac? V dokonalých boxerkách. a tak pre vás máme pár typov od značky Diesel. Pohodlne sa usaďte a nechajte sa inšpirovať naším článkom.


Samozrejme nezabúdame ani na letné dni, a tak pre vás máme luxusné plavky , Diesel predstavuje rôzne strihy, nebojí sa farieb a ponúka kvalitný materiál. V takých plavkách jednoznačne vyniknete a navyše sa v nich budete cítiť božsky. Vďaka unikátnemu dizajnu je budete môcť využívať aj ako kraťasy na bežné nosenie, čo je neskonalá výhoda.

Tak čo, už ste si vybrali svojich favoritov?

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?