Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Diesel - luxusné a kvalitné spodné a domáce bielizeň

  %24. %02. %2016      Zo sveta módy

Značka Diesel je známa po celom svete už niekoľko desiatok rokov. Vznikla v Taliansku a preslávila vďaka populárnym jeanům. Dnes však Diesel ponúka oveľa viac. Dalo by sa povedať, že je to akýsi klenot medzi značkami a keďže máme klenoty radi, rozhodli sme sa, že naši different šperkovnicu rozšírime. A pretože sme different, vybrali sme pre vás od značky Diesel vyšperkované spodnú bielizeň a domáce oblečenie.

Dovoľujeme si teda predstaviť vám naše portfólio pánskeho a dámskeho spodného prádla. A keďže vieme, že aj doma by sme mali vyzerať dobre, predstavíme vám tiež kvalitné kraťasy, tričká, topy a luxusné tepláky. Tak sa pohodlne usaďte a nechajte sa inšpirovať.

Pre dámy máme naozaj široký výber z niekoľkých strihov a tvarov spodných nohavičiek od brazilek až po tangá. Ponúkame tiež podprsenky a body.

Dámske brazilky, ktoré nenechajú nikoho chladným, sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, sú príjemné, pohodlné, luxusné a navyše krásne vyzerajú.

Diesel nohavičky. Zdroj: Different.cz

Ďalším skvelým kúskom je táto skvostne vyzerajúce podprsenka , ktorá dokonale padne, je pohodlná, vkusná, vhodná pod akýkoľvek outfit na bežné nosenie.

Štýlová podprsenka Diesel. Zdroj: Different.cz

Nepostrádateľnou súčasťou dámskeho bielizníku by malo byť aj toto body, ktoré chráni vaše obličky, je praktické lebo nevylieza z pod nohavíc a navyše je to luxusná tielko, ktoré skvele vyzerá pod jeanovou alebo koženou bundou.

Štýlové body Diesel. Zdroj: Different.cz

Ako sme už spomenuli, skvele by sme mali vyzerať aj doma, preto značka Diesel ponúka domáce nohavice , kraťasy a iné, v ktorých sa budete cítiť nielen dobre a štýlovo, ale hlavne pohodlne.

Jeanová domáce nohavice Diesel. Zdroj: Different.cz

Diesel však myslí aj na pánov a ponúka mnoho farebných a unikátnych kúskov v podobe boxeriek.

Pánske boxerky Diesel, Zdroj. Different.cz

Nezabúdame ale ani na to, aby boli páni štýloví tiež doma alebo pri športových aktivitách.

Pánske tričko Diesel. Zdroj: Different.cz

Pánske domáce nohavice Diesel. Zdroj. Different.cz

Veríme, že značku Diesel si zamilujete aj vy, pretože je skrátka luxusné, pohodlná a hlavne kvalitné.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?