Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

DEVÄŤ SPÔSOBOV NOSENIA ZIMNÝCH ČIAPOK

  %10. %12. %2019      Different TV CZ / SK

Ako už názov videa napovedá, dnes sa pozrieme na deväť spôsobov, ako nosiť zimné čiapky. Zima pomaličky vystrkuje svoje rožky a nám nezostáva nič iné, než sa na ňu pripraviť. Tak poďme!

Dnešné video si pod svoje krídla zobrali chlapci z marketingu, ktorých môžete poznať napríklad z videa o značke UNDER ARMOUR (rok 2018). Aj vďaka tomu sa chlapci rozhodli, že natočia niečo ďalšie do svojej zbierky. Tentokrát ale chceli urobiť niečo iné. Video, ktoré bude zas o kúsok inde. Čo hovoríte, podarilo sa im to?  

Ale teraz konkrétne k videu. Chalani boli veľmi prekvapení, koľko rôznych štýlov nosenia čiapok na svete existuje. Z veľkého výskumu vybrali TOP 9 štýlov.
Nie je to veľké číslo, ale sto bolo až až. Teda možno nie úplne sto, ale veľa ich bolo.

Čo vám budeme hovoriť. Pri nakrúcaní sme si užili veľa srandy. Hlavne pred natáčaním, kedy chlapci vtrhli do skladu ako hurikán a začali hľadať svoje "vysnívané" čiapky. Bola veľká sranda ich pozorovať s akým nadšením čiapky skúmali a skúšali, ktoré budú tie najlepšie. Nakoniec aj tak museli požiadať naše dievčatá, aby im pomohli. Tie im vybrali unisexové zimné čiapky Calvin Klein a bolo hotovo. Možno nie úplne všetky sú unisex, ale pssst.

A čo na záver? Buďte skutočný originál. Nebojte sa experimentovať a skúšať. Každý z vás má svoj vlastný štýl a každý z nás môže byť naozaj Differenta. A o tom to je.

Užite si dnešné video. Dúfame, že vám chlapci vykúzlili úsmev na tvári a pobavili vás.  

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?