Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Detské topánky na zimu

  %28. %12. %2018      Zo sveta módy

Ako udržať v teplúčku, každú detskú nožičku? Na to sa pýtajú rodičia všetkých ratolestí... topánky, ktoré by boli teplé, odolné a pohodlné pre detské pobehovanie vo všedné dni, ale aj vhodné na chodenie v snehu či uliciach plných roztopenej čľapkanice. My ich pre vás máme! Teda pre vaše detičky.

Detské topánky troch svetovo známych značiek, ktoré zahrejú a vydržia! Už nikdy tak nebudete musieť riešiť obavy, či váš drobček nemá studené prsty na nohách, či sa nešmykne na poľadovici alebo či mu nepremoknú topánky až k ponožkám.

kids

Detské topánky Crocs

Pre radovánky v snehových závejoch ako stvorené! "Crocsy" majú protišmykovú podrážku, anatomicky tvarovanú stielku a príjemné zateplenie. Navyše sú opatrené šnúrkou, ktorú možno ľubovoľne utiahnuť či povoliť podľa potreby. Neposlednou výhodou je aj to, že ich ľahko umyjete.

Crocs

Detské topánky Converse

Pre malých fešákov a aj veľké parádnice sú zimné topánky značky Converse ideálnym obutím. Prevedenie je členkové a kožené, nechýba vnútorné zateplenie ani ikonické logo na bokoch topánok. Pre dievčatká je tento typ tiež v ružovej farbe.

converse

Detské topánky EMU Australia

Absolútna jednotka medzi topánkami pre veľkých i malých. Topánky v tvare váleniek s protišmykovou podrážkou sú z pravej ovčej kože a vo vnútri zahrejú pravým ovčím kožúškom alebo vlnou. Emu sú navyše vodevzdorné, a tak ani snehová víchrica alebo dažďová prehánka nebude problémom, topánky aj nohy zostanú v suchu.

emu

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?