Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Detské topánky Crocs aneb späť do školy

  %05. %09. %2016      Zo sveta módy

Prázdniny skončili a odstaroval ďalší školský rok, pre niekoho prvý, pre niekoho posledný. Faktom je, že pre niekoho je školský rok náročný menej po niekoho viac, dôležité je načerpať čo najviac informácií, niečo sa naučiť a hlavne cítiť sa dobre a pohodlne. A k tomu vašim dietkam pomôžu detské topánky Crocs.

Pohodlné obutie do pohody aj nepohody

Deti trávia v škole veľa času, a preto je potrebné dbať na ich zdravie, s tým je samozrejme spojená aj kvalitnú obuv. Textilnom bačkůrkám už ale dávno odzvonilo, dnes sa nosí výhradne ,, kroksky ".

Značka Crocs predstavuje kvalitnú obuv, ktorá je vyrábaná z patentovaného, špeciálne upraveného plastového materiálu Croslite. Tento materiál je mäkký a prispôsobivý. Väčšina topánok navyše disponuje ortopedicky tvarovanou vnútornou stielkou, ktorá ešte navyše obsahuje stimulačné a masážne body, preto sú zdravotne nezávadné a naozaj pohodlné. A tak môžete vybaviť ako seba, tak aj svojich najmenších detskými topánkami Crocs .

Crocs už nie sú len dreváky, značka dnes ponúka aj iné tvary, štýly, krásne dizajny a farby. Pre vaše miláčikov sú teda úplne ideálne a každý v nich môže byť aj originálne. Úžasné je, že ak svojim deťom zaobstaráte tieto prezuvky na školské sezónu, môžu ich využiť aj v letnom mesiacoch pri ich voľnočasových aktivitách. Na táboroch, alebo pri mori, ale aj vonku na záhrade. Môžu v nich pobehovať v meste, ale aj cestovať po svete. Poďme si tieto skvelé topánky predstaviť.

Dievčenské sandálky Crocs

Tieto krásne dievčenské sandále   v tmavo modrej farbe, ktoré navyše zdobia výrazné trblietky sú ideálne pre malé parádnice, ktoré sa chcú odlíšiť. Topánky majú lesklý povrch a vyvýšenú vnútorné stielku. Sandále majú plnú pätu a otvorenú špičku.
Detské balerínky Crocs

Ďalšie originálne prezuvky sú tieto elegantné dievčenské balerínky v lososovej farbe so žltými doplnkami. Balerínky zdobí výrazný motív kvety s kamienkom na špičke. Sú nielen krásne, ale aj pohodlné. Balerínky navyše disponujú menšími otvormi, ktorými cirkuluje vzduch a zabraňujú poteniu. Chlapčenské šľapky Crocs

Samozrejme nesmieme zabudnúť aj toľko populárne tvar ,, drevákov "a musíme myslieť aj na chlapca. Tieto štýlové papuče v limetkovo-modrej farbe s oranžovou prackou sú univerzálnym obutím, ktoré sa hodia k akémukoľvek outftitu.

Čo hovoríte na detské Crocs? Sú roztomilé že? Ak v nich vaše deti ešte nebehajú po školských chodbách, tak im je rozhodne kúpte, treba hneď teraz a tu - detské topánky Crocs online.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?