Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Desigual výpredaj za 400, -

  %11. %05. %2015      Zo sveta módy

Výpredaj kúskov značky Desigual za 400, -? Dá sa nejaký kúsok od tejto značky kúpiť v tejto cenovej relácii? Občas sa nás pýtate, že hľadáte darček pre kamarátku a máte na nej okolo 400-500Kč. A my vám chceme ukázať, že aj taký darček od Desigual môžete u nás nájsť;)

Kompletný výpredaj značky Desigual (ale napríklad aj značiek Melissa, culit a ďalších) v SR nájdete tu: VÝPREDAJ DESIGUAL ;)

A teraz tipy na darčeky od značky Desigual za cenu okolo 400Kč:

Zápisníky Desigual do 400, - Zápisníky Desigual do 400, -

Zápisník, do ktorého si obdarovaná môže zapisovať všetky svoje myšlienky. Logo Desigual je vždy vykonané v peknom dizajne a zápisníky sú vždy originálne a krásne farebné.

Kuchynská rukavica / chňapka Desigual v cene do 400Kč Kuchynská rukavica / chňapka Desigual v cene do 400Kč

Každá štýlová gazdinka ocení túto kuchynskú chňapku Desigual. Stojí 390Kč a to ani nie je vo výpredaji. Ku chňapce si môžete zaobstarať aj podložku v rovnakom dizajne;)

Desigual detská suknička v cene okolo 400, - Desigual detská suknička v cene okolo 400, -

Detské oblečenie tejto španielskej značky nie je tak drahé, ako si mnohí myslia. Jasne, k cenám v tržnici ho asi nepřirovnáme, ale s touto značkou si kupujete niečo iné. Kupujete si príbeh, štýl, originalitu, kvalitu a temperament preslneného Španielska;) Táto detská sukienka stála 910Kč a vo výpredaji ju teraz môžete kúpiť svoje princeznej za 455Kč.

Desigual šatku vo výpredaji Desigual šatku vo výpredaji

Šatky Desigual sú úžasné. Užijete je počas celého roka, pretože v zime vás zahrejú a v lete ich môžete nosiť ako sukňu alebo pareo. V našej internetovej televízii Different TV sme vám natočili aj niekoľko videí o tom, ako uviazať šatku. Trebárs tu:

https://www.youtube.com/watch?v=6m4Q_f8Z3MU

V našich veľkých výpredajoch tejto španielskej značky si každý nájde to svoje. Tak vstúpte a buďte different;)

---------- VSTÚPTE DO Výpredaj DESIGUAL ----------

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?