Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Desigual tenisky Vám v botníku nesmie chýbať!

  %09. %05. %2015      Zo sveta módy

O novej vlne topánok Desigual z kolekcie jar / leto 2015, ste už v predchádzajúcom článku čítali. Našimi favoritmi sú tenisky Desigual. Ty si obľúbite vďaka ich pohodlnosti a nebudete ich chcieť dať dole z nohy. A čo je hlavné? Väčšina topánok Desigual je vyrobená priamo v Španielsku, kam Desigual postupne presunie celú výrobu svojich topánok!

--- NOVÚ KOLEKCII DESIGUAL NAKUPUJTE TU ---

A teraz tie naj tenisky z novej kolekcie podľa nás;)

Desigual tenisky Lola Desigual tenisky lola

Tento tvar tenisiek je veľmi obľúbený. Topánka je textilný a obvod, päta a špička je kožená vo svetlej béžovej farbe. Podrážka vždy kontrastuje s farbou tenisiek. K teniskám sú vždy aj náhradné saténové šnúrky. Dostupné sú v 5 farebných prevedení.

Ďalšími teniskami z novej jarnej kolekcie Desigual sú tieto vo 2 žiarivom pestrofarebnom prevedení. Po obvode majú kontrastné gumovú vsadku v bielej farbe, ktorú zdobí prúžok vo farbe topánky. Tenisky sú textilné a miestami doplnené o kožené vsadky. Zamilujete si je hlavne kvôli stielke, ktorá je príjemne zmäkčená.

Desigual tenisky Florencia Desigual tenisky Florencia

Inovatívny topánkou z tejto kolekcie je teniska, ktorá je zároveň elegantný. Že to nejde? Tu máte dôkaz! Tenisky Desigual sú bez šnurovania na gumu vo farbe topánky a majú vyššiu platformu, takže sa budete cítiť na vysokej nohe. Topánky sú textilné a možno ich nosiť od jari do jesene. Každopádne na noc je vždy lepšie si ich odnímať :).

Desigual tenisky Terrenal Desigual tenisky Terrenal

Všetky tenisky Desigual pohromade nájdete na different.cz . Tiež sa už rovnako ako celý náš tím Different tešíte až opadnú mrazy a hupsenem do tenisiek? Tak snáď už to bude čoskoro dočkáme :)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?