Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Desigual SS19 - nová kolekcia jar/leto 2019 práve teraz a tu!

  %21. %12. %2018      Zo sveta módy

Violá, áno čítate dobre, síce sú ešte len Vianoce, ale my vieme ako prví, čo sa bude nosiť v novom roku na jar a v lete a vy už to teraz viete tiež. Nová kolekcia značky Desigual pre jar a leto 2019 práve pristála na našom eshope a my sa na ňu nemôžeme vynadívať, je totiž božská. Nebojte, rozhodne si tú krásu nenecháme len pre seba, ideme sa o ňu s vami podeliť, a to teraz a tu!

Aj keď až teraz začala zima, my pre vás, ako každý rok, naskladňujeme na eshop kolekciu na nadchádzajúcu sezónu. To ale nemení nič na tom, že je plná krásnych a praktických kúskov, ktoré vynosíte už teraz. Desigual totiž môžete nosiť celoročne, len v zime ,,letné" šaty trochu vylepšíte pančuchami a čižmami. Tielka zase kardiganmi a tričká štýlovými šatkami.

Aj aktuálna kolekcia je plná designových, vychytaných kúskov. Niektoré sú aj multifunkčné, takže trebárs za cenu jednej kabelky zaobstaráte kabelky hneď tri. Za cenu jedných topánok máte dvoje s vymeniteľnými remienkami. Skrátka Desigual rok čo rok zdokonaľuje a prekvapuje.

Z módnych doplnkov sa môžete tešiť na pestrofarebné, ale aj decentné kabelky v obľúbených designoch i tvaroch, ale aj v množstve nových prevedení. Na peňaženky, šatky, alebo šperky. Nakoniec, posúďte sami.

dámsky kabát Desigual

dámska košeľa Desigual

dámske šaty Desigual

kabelka Desigual

 

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?