Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Desigual SS 2016 - nové a štýlové kabelky

  %28. %02. %2016      Zo sveta módy

Desigual s každou kolekciou prichádza s lepšou a Originálnejšími designy, štýly a nápady. A pretože my nezostávame pozadu, predstavíme vám tie najlepšie kúsku z radu doplnkov. Tentoraz pôjde o kabelky. Tak sa pohodlne usaďte, kochajte sa a inšpirujte sa.

Prvým typom, ktorý vám predstavíme nesie názov Bandolera. Bandolero má snáď každý, pretože je skladná a praktická. Táto kabelka má hlavné vrecko, ktorá je uzatvárateľná na zips, v nej nájdete malé, priľahlé, otvorené kapsičky napríklad na kľúče alebo mobilný telefón a menšie vrecko na zips. Zvonku kabelky sa nachádza menšie vrecko na zips na drobnosti a pod ňou opäť malé vrecko. Kabelka má odnímateľný popruh, ktorý možno nastaviť na ľubovoľnú dĺžku. Na našom eshope si môžete vybrať z niekoľkých dizajnu a farieb, ktoré môžete jednoducho zladiť k akémukoľvek outfitu. Ako napríklad tento typ African Art v Jeanová prevedení.

Desigual kabelka Bandolera African Art

Ak máte radšej menšie, skladnejší kabelku, odporučíme vám typ Toulouse. Kabelka je malých rozmerov a môžete ju nosiť s popruhom ako crossbody, ale aj ako listová kabelka. Ak sa pozriete na praktickú časť kabelky, k dispozícii Vám sú dve hlavné vrecká a vo vnútri vnútorného vrecka nájdete ešte jednu malú postranné na zips a dve malé vrecká. Krásnu variantom, ktorú môžete nosiť aj na spoločenské udalosti je táto čierna kabelka Toulouse Emma so zlatým kovaním.

Desigual kabelka Toulouse Emma.

Ak preferujete väčšie rozmery, máme pre vás niekoľko typov. Ideálne je pre vás typ McBee, London Rotterdam alebo Sevilla. Kabelka, ktorá má v názve McBee má hlavné vrecko uzatvárateľnú na zips, ktorá obsahuje menšie priľahlé kapsičky na drobnosti. Na prednej strane kabelky nájdete jednu menšiu kapsu na patent, rovnako tak i vzadu môžete využiť kapsičku na zips. Navyše obsahuje odnímateľný, nastaviteľný popruh cez rameno, môžete ju nosiť aj ako crossbody.

Desigual kabelka McBee Culture Club

Typ London má hlavný úložný priestor uzavíratlený na zips a obsahuje tri vnútorné vrecká. Veľa kapsičiek má kabelka zvonku po všetkých svojich stranách, z ktorých niektoré sú na zips, iné na patent a niektoré i voľné. Kabelka má krátka držadlá aj dlhú nastaviteľnou išli, takže ju môžete pohodlne nosiť v ruke, ale aj cez rameno.

Kabelka London Med Tanik

Ďalším skvelým produktom, ktorý Desigual ponúka, je typ Rotterdam. Kabelka je svojimi rozmermi väčšia a praktická, pretože do nej schováte pri menšej notebook alebo väčší zošit. Kabelku možno vziať cez rameno, má odnímateľný popruh, ale aj do ruky. Má dve predné vrecká na úschovu menších vecí a jednu hlavnú kapsu na zips, ktorá obsahuje priľahlé kapsičky na drobnosti.

Desigual kabelka Rotterdam Far West

A posledným spomínaným typom je kabelka, ktorá má v názve Seviila. Táto kabelka má hlavný úložný priestor na zapínanie zips a obsahuje tri menšie vrecká, vhodné pre uschovanie telefónu a iných drobností. Praktické vrecká nájdete aj zvonka, na bokoch kabelky a na zadnej strane je kapsička uzatvárateľná patentom. Túto kabelku môžete nosiť pohodlne cez rameno, v ruke i zavesenou na predlaktí. Súčasťou je aj dlhá, odnímateľná traky.

Desigual kabelka Sevilla Selene

Na našom eshope ponúkame mnoho ďalších typov, štýlov a designov, tak sa neváhajte pozrieť, čo tohtoročná kolekcia Spring / Summer 2016 ponúka.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?