Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Desigual SS 16 - Športové kolekcia

  %30. %03. %2016      Zo sveta módy

VAROVANIE: Tento článok je určený osobám, ktoré sa majú rady, dbajú nielen na svoju vnútornú krásu, ale aj na tú vonkajšiu. Tamtadadáááá ... Milé dámy, nová kolekcia Desigual na jar / leto 2016 predstavuje úplne oslňujúci, výnimočnou a funkčné športové kolekciu.Jar už sa neodkladne blíži a leto jakbysmet, a tak trávime svoj voľný čas pokiaľ možno vo fitness alebo ,, naběháváme "zanedbané kilometre, aby sme zhodili nejaké to kilo do plaviek a alebo aby sme vytvarovali našej nedokonalú postavu späť k dokonalosti a k spokojnosti. Hodiny sa Drem a potíme, ale veľakrát zo seba nemáme tak dobrý pocit, ktorý by sme za taký výkon mať mali. Lenže dobrý pocit by sme si rozhodne zaslúžili a viete prečo? Pretože ten pocit nás robí šťastnými a spokojnými.

Myslíte si, že keď si pôjdete zacvičiť a večer nebudete spálenú energiu doháňať jedlom, tak sa ten pocit dostaví? Možné to je, my sme ale odhalili oveľa zaujímavejšie možnosť. Dobrý pocit z toho ako sa vnútorne cítime robí totiž to, ako vyzeráme. Bohužiaľ, vďakabohu, je to tak! A pretože sme na toto ,, gro "prišli včas, chceme vám ho odovzdať, a to v podobe krásneho, štýlového a veľmi funkčného oblečenia, určeného pre šport a rekreáciu. Oblečenie nové, jarné a letné kolekcie Desigual pre rok 2016. Pohodlne sa teraz usaďte, nastražte oči, kochajte sa a inšpirujte sa, pretože 3 ....... 2 ...... 1 .... TERAZ začíname!

Tak za prvé, najdôležitejšou súčasťou každého športového outfitu sú dobre zvolené a ešte lepšie vyzerajúce topánky. Topánky Desigual spĺňajú oba aspekty, sú funkčné, pružné, majú mäkkú podrážku a na nohách je takmer necítite, okrem iného sú dizajnové a nikto z vášho okolia je zaručene neprehliadne.

Športové topánky Desigual

Stopercentne funkčný, pevné a slušivé je aj športové oblečenie Desigual . Ako napríklad športové legíny, ktoré máme v rôznych prevedeniach, obľúbené sú napríklad tie so širokým, vyhrňovacím lemom, ktorý možno stiahnuť gumou, a tak prispôsobiť postave. Legíny Desigual majú navyše odvetrávanie pod kolenami a sú vhodné na všetky športové aktivity. Sú vyrobené z priedušného materiálu, ktorý saje pot a navyše robia skvelú postavu.

Športové legíny Desigual

Dôležitou súčasťou outfitu je taky vrchné diel. Tielka, tričká alebo topy, vyrobené z funkčného, savého a príjemného materiálu, predstavuje značka Desigual. Športové oblečenie Desigual je vyrobené z príjemného, elastického materiálu, ktorý je vhodný pre všetky športové aktivity. V takomto športovom tielku sa budete skvele cítiť a budete v ňom aj krásne vyzerať.

Športové tielko Desigual

Uznajte sami, že takýto outfit jednoducho nemá chybu. Desigual však nezabudol ani na športové bundy alebo tašky. Vy však nezabúdajte na pitný režim, s ktorým vám dostatočne pomôže filtračná fľaša Bobble , ktorá vďaka unikátnemu uhlíkovému filtru zbaví naplnenou vodu škodlivín. Filter navyše môžete ľubovoľne meniť a vytvoriť tak designy v rôznych farbách podľa vašej nálady. Fľaša znesie 150 prefiltrovaných litrov. Zvyčajne je pri dennom užívaní potrebné filter po 2 mesiacoch vymeniť.

Filtračná fľaša Bobble šport

Poznáte to, cvičíte, pijete a potíte sa. A aj napriek tomu skrátka chcete dobre vyzerať. Nebojte sa, Desigual na vás myslí neustále, a tak predstavuje sadov najoriginálnejších uterákov z kolekcie Desigual living .

Farebný uterák Desigual
Takže zvršok, spodok, topánky, fľašu a uterák hoďte do tašky a môžete vyraziť. Dúfame, že si zamilujete nielen oblečenie, a to ako pekne v ňom vyzeráte, ale aj sami seba. Dúfame, že dosiahnete zásahom na vašej úplnej spokojnosti. #budtedifferent ... ;-)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?