Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Desigual šport - nová kolekcia SS19

  %01. %03. %2019      Zo sveta módy

Ako hlási nová kolekcia Desigual pre jar a leto 2019 ,,Sport Is The New Spring". V preklade ,,Šport je nová jar". Dalo by sa povedať, že to tak je, väčšina z nás športuje najmä na začiatku teplej sezóny, aby vyformovala postavu do plaviek. Väčšinou to býva následkom vianočného prežierania sa a novoročných predsavzatí. A tak pre vás máme skvelú inšpiráciu, ako sa do toho vrhnúť naplno. Nové športové módne kúsky od značky Desigual, ktoré vás na tie športové radovánky vyladia od hlavy až k päte.

Desigual šport

Táto športová kolekcia značky Desigual je opäť o krok ďalej, než by sa mohlo zdať. Každý rok ju testujeme a každý rok ju návrhári zlepšujú a zlepšujú. Je viac technická, funkčnejšia, originálnejšia, viac o nás a našich potrebách. Športové kúsky sú vyrábané z tých najlepších technických materiálov, ktoré návrhár spojili s najnovšími trendmi, so živými potlačami, aby sa každý, kto ich bude pri športe nosiť, cítil bezpečne v každom zmysle slova.

 V tejto kolekcii si príde každá športovkyňa na svoje. Objavte tu dámske športové rady určené pre každý jednotlivý šport. 
Tá bežecká je ľahká, technická, priedušná, pružná a plná super komfortu. Ak potrebujete ľahké tkaniny s kontrastnými potlačami v žiarivých farbách a chodíte rady do fitness, na jógu, tanec alebo pilates, vyberte tréningovú radu, ktorá podčiarkne ženskú postavu a dopraje vám absolútnu slobodu pohybu.

Desigual šport


Ako každý rok, má aj táto nová športová kolekcia Desigual 4 základné designy, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať a ktoré
k sebe dokonale ladia. Zaobstarať si môžete kompletný outfit od mikiny až po funkčné tielko, legíny, športové topánky alebo tašku.
Alebo môžete jednotlivé designy kombinovať.


Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?