Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Desigual SPORT FW 18

  %05. %09. %2018      Zo sveta módy

Nová športová kolekcia módnej značky Desigual pre jeseň a zimu 2018 je tu a je plná nádherných a funkčných kúskov, ktoré k sebe opäť dokonale ladia. Leto nám síce pomaly končí, ale športová sezóna je v plnom prúde, tak neleňte a športujte. S novou kolekciu Desigual šport to pôjde totiž úplne samo.

Desigual šport

Kolekcia Essential

Kolekcia Essential predstavuje jednoduché, jednofarebné kúsky s logom značky a typickou mandalou. Jednotlivé kúsky môžete kombinovať ako strihovo, tak aj farebne. Môžete si zvoliť aj monochrome outfit. Dalo by sa povedať, že táto kolekcia je tzv. BASIC, ktorý môžete kombinovať aj s ďalšími kolekciami.

 

Desigual šport

Desigual šport

Kolekcia Geopatch

Pre kolekciu Geopatch je typická tmavo modrá farba s pestrofarebnými kvetinovými motívmi. V tejto kolekcii nájdete veľa štýlových kúskov od topánok, po topy, legíny, mikiny, bundy alebo tašky. Zladiť sa teda môžete od hlavy až k päte a to hneď niekoľkokrát.

Desigual šport

Desigual šport

Kolekcia Art & Thread

Pre kolekciu Art & Thread je typická zase farba fialová a opäť kvetinové motívy. Tie sú tento rok zase in. Rovnako, ako v predchádzajúcej kolekcii, sa do tohto designu môžete obliecť od hlavy až k päte.

Desigual šport

Desigual šport

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?