Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Desigual - rozprávkové motívy a limitované edície

  %14. %12. %2018      Zo sveta módy

Rozprávkové motívy a limitované edície? Aj taká je kolekcia značky Desigual jeseň/zima 2018. CocaCola, Mickey Mouse alebo Star Wars? Módna značka Desigual ani tento rok nie je výnimkou a sleduje aktuálne módne trendy, a tak vďaka nej im aj vy môžete podliehať. Poďme sa na jednotlivé kúsky pozrieť.

Asi nie je veľa ľudí na svete, ktorí by vyložene nepoznali CocaColu a málokto preferuje Pepsi. Skrátka a dobre CocaCola je obrovský brand, ktorý sa dostal vo svete na prvé priečky a to nielen v potravinárstve, ale aj v móde. Značka Desigual prezentuje motív s logom značky CocaCola na bunde, tričku, veste alebo na teniskách.

Desigual

Desigual

Určite ste tento rok zaregistrovali, že Mickey Mouse oslavuje 90 rokov od svojho vzniku, a tak množstvo módnych návrhárov a značiek túto legendárnu kreslenú a hlavne veľmi obľúbenú postavičku do tohtoročných modelov zakomponovali. A značka Desigual nebola výnimkou.

Desigual

Desigual

Samozrejme, že Desigual myslí aj na deti. A detské oblečenie Desigual nájdete na našom eshope taktiež. Pre dievčatká pripravil niekoľko kúskov s motívmi Mickey Mouse a pre chlapcov obľúbené Star Wars.

Desigual

Desigual

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?