Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Desigual partnerom súťaže Dievča Šumavy 2013

  %14. %05. %2013      Zo sveta módy

Tento rok sa DIFFERENT FASHION znovu stáva partnerom už tradičné súťaže krásy s názvom Dievča Šumavy. Myšlienka zrealizovať túto súťaž krásy vznikla v roku 2006. Dievča Šumavy sa vryla do myslí ľudí ako tradičná súťaž a každoročne sa koná pod záštitou hajtmanov Plzeňského a Juhočeského kraja. Finálový galavečer nie je stále na jednom mieste, ale putuje po mestách oboch týchto krajov.

Dievčatá Šumavy v šatách Desigual Dievčatá Šumavy v šatách Desigual

Hlavným poslaním súťaže je propagácia zdravej krásy, vzdelávanie mladých dievčat v oblastiach spoločenského protokolu, etiky, etikety, stolovanie, vystupovanie na verejnosti, zdravého životného štýlu, ochrany životného prostredia a sociálneho cítenia. Snahou tiež je priblíženie prostredia sociálne slabších mladým dievčatám, ktoré môžu využiť svojich schopností a vzhľadu v pomoci druhým, nie smerovanie ich ciest len ​​k pomyselnému lesku hviezd a prehliadkových mól. Preto sa väčšina krásnych dievčat z Dievčatá Šumavy aktívne podieľa na mnohých dobrovoľných a charitatívnych akciách.

Súťažiaci dievčatá dostávajú možnosť stať sa súčasťou veľkej spoločenskej udalosti v regióne, nahliadnuť do zákulisia príprav súťaže krásy, naučiť sa správne chôdzu, spoločenskému vystupovanie, vyskúšať si fotografovanie s profesionálnym fotografom, získať veľa nových skúseností a rozhľad, spoznať nových ľudí, stretnúť so známymi osobnosťami , nájsť nových priateľov, a v neposlednom rade tiež získať veľa príjemných cien a darčekov.

Finálový galavečer sa tento rok vracia do Plzeňského kraja, uskutoční sa 21. septembra v plzenskom Parkhoteli.

Slečny už počas všetkých príprav obliekajú krásne šaty Desigual a vo finálový večer v tejto značke vyrazia na mólo. Nová kolekcia bude dievčatám určite pristane. Tak prajeme veľa šťastia, málo zakopnutia a hlavne fajn večer;)

Dievčatá Šumavy 2013 Dievčatám Šumavy 2013 šaty Desigual dosť pristanú

Dievčatá Šumavy v šatách značky Desigual Dievčatá Šumavy v šatách značky Desigual

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?