Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Desigual living - bývajte štýlovo

  %16. %03. %2017      Zo sveta módy

Módna značka Desigual nie je len o veciach na seba, topánkach, alebo kabelkách a módnych doplnkoch, predstavuje totiž aj módne doplnky pre bývanie. Nová kolekcia Desigual Living je božská a my vám teraz prestavíme jej najväčšie skvosty.

Kolekcia je rozdelená do štyroch hlavných kategórií. Každá kategória nesie svoj názov - Sauvage, Exotic Jeans, Essential a Nordic Mood. Pod každú kategóriu spadajú všetky doplnky do domácnosti - či už si chcete vybaviť obývaciu izbu, kúpeľňu, spálňu alebo sami seba. Skrátka, nájdete tu domáce oblečenie, uteráky, osušky, župany, dekoratívne vankúše alebo posteľnú bielizeň.

Výhodu majú domácnosti, vybavené jednoduchým interiérom. Ak máte napríklad bielu kúpeľňu, môžete ju vybaviť každý mesiac iným designom a len tak sa vám neopozerá. To isté platí aj s inými miestnosťami. A predovšetkým by ste nemali, milé dámy, zabúdať tiež samy na seba. Keďže Desigual prestavuje aj skvelé domáce oblečenie, v ktorom budete doma za hviezdu, nie za domácu puťku. Poďme si teda predstaviť tie najhorúcejšie kúsky.

Desigual living

Dámske domáce oblečenie Desigual je vždy štýlové a maximálne pohodlné. Desigual ponúka domáce tričká, tielka, kraťasy, nohavice, pyžamá alebo župany rôznych materiálov a strihov. Verte nám, že vyzerať budete skvelo a cítiť sa budete božsky.

Domáce oblečenie Desigual

Svoju kúpeľňu vybavíte uterákmi a osuškami Desigual rôznych veľkostí, a to od najmenších po najväčšie. Vyberať tiež môžete z viacerých materiálov a designov. Osušky navyše môžete využiť aj na iné príležitosti, ideálne pre ničnerobenie, na slniečku.

osuška Desigual

Do spálne je ideálna obliečka na perinu v pestrých alebo pastelových farbách. Vyberať môžete z dvoch veľkostí - klasické jednolôžko alebo francúzska deka. Ešte je potrebné spomenúť, že povlak na vankúš nie je súčasťou balenia, a tak je nutné ho dokúpiť zvlášť. Zabudnúť by sme nemali ani na dekoratívne vankúše Desigual, ktorými môžete oživiť ako svoju spálňu, detskú izbu, tak i obývačku.

Obliečky Desigual

Inšpirovať sa môžete aj naším videom Different TV, kde vás nielen, že pozveme do spálne, ale všetko vám podrobne vysvetlíme.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?