Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Desigual - kúzlo novej kolekcie jeseň / zima 2013

  %03. %09. %2013      Zo sveta módy

Prinášame Vám príbeh lásky, lásky k móde, popísaný návrhári značky Desigual . Nová kolekcia jeseň / zima 2013 nesie názov We Love a láskou je prestúpená celá nadchádzajúce sezóna.

Spojenie "We Love" odráža celú túto kolekciu a je skutočným vyznaním lásky všetkých súčasných i budúcich zákazníkov Desigual. Chceme Vás pri vstupe do nášho sveta rozmaznávať a vytvoriť citové puto, byť Vám bližšie. Naša láska je bezpodmienečná, tak ako by láska mala byť - slepá. Máme radi všetky typy ľudí a dúfame, že aj všetci ľudia, rôznych štýlov a mentality, budú mať radi nás. Chceme všeobjímajúca lásku. Chceme, aby naše heslo La Vida es Chula (Život je fajn) bolo univerzálne a odrážalo tri základné pojmy, vďaka ktorým všetko dohromady dáva zmysel - Sex, Fun & Love (Sex, Zábava a Láska). Na dosiahnutie tohto cieľa sme tentoraz zmenili smer a pozreli sme sa na našej minulosť, aby sme identifikovali skutočnú podstatu Desigual, ktorá nás robí jedinečnými.

Desigual - Sex, Fun & Love Desigual - Sex, Fun & Love

Pojem SEX pre nás odráža stretnutie tvárou v tvár s najdokonalejšími spoločenskými odevmi. To združuje prvky ako sú čipky, kvety, flitre a bezkonkurenčnú kombinácia červenej a čiernej. Pre túto sezónu je pojem Sex zastúpený odtlačkom čiernej čipky. Objaví sa žakárové kabáty v bielej a čiernej, pletené bundy, ale aj kabátiky v Chanel štýle, dokonale prepracované do Desigual štýlu.

Časť FUN naopak skvele odráža DNA značky Desigual. Pre motív Galactic sme vyvinuli jemnejšia kruhy pre ženy, ktoré dávajú prednosť menej výstřednímu oblečenie. Okrem tradičných Galactic kruhov sa v kolekcii objavia nové ethno motívy a výrazná hra sa symetriou.

Desigual a hra sa symetriou Desigual a hra sa symetriou

Pojem LOVE odráža ležérne mestskej a folk trendy. Časť Love prichádza s vojenskými bundami s kapucňou v typickom Desigual dizajne alebo napríklad s menčestrovým nohavicami. Výrazným motívom budú etnické vzory, fotografické výtlačky alebo šaty s hrubým farebným stehom.

Pojem Love a folkovej trendy Pojem Love a folkovej trendy

Barokový, romantické a francúzskej - to je podstata rady Christian Lacroix. Kľúčovými kúsky sú pletené a žakárové šaty, v typickej palete farieb - biela, čierna, červená. Jesennej časti kolekcie budú dominovať farby zelená, fuchsiová a khaki.

Desigual a Cirque du Soleil - toto spojenie módy a cirkusu je úspešné už niekoľko sezón. Tohtoročná sezóna prináša nový prvok - pop art a zvierací motív zebry. Kolekcia Cirque du Soleil je stále silná a čerpá inšpiráciu z okúzľujúcich cirkusových plagátov.

Desigual a Cirque du Soleil Desigual a Cirque du Soleil

Vracia sa podstata značky Desigual - byť odlišní ... tak buďte different;)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?