Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Desigual kabelky pre dámy aj rebelky!

  %17. %01. %2018      Zo sveta módy

Máme tu novú kolekciu značky Desigual jar / leto 2018, plnú skvelých a originálnych módnych kúskov nielen v podobe oblečenia, ale aj módnych doplnkov. V tomto článku by sme vám chceli predstaviť tie najskvelejšie kabelky Desigual pre dámy aj rebelky! Desigual už nie je len klasická divočina, a tak si v tejto kolekcii príde na svoje každá žena bez rozdielu veku a postavenia. Vybrať si môžete ako zo športovejších tvarov, tak aj z tých elegantných. Ako z tašiek vhodných do práce, tak aj z crossbody kabeliek trebárs na párty. Poďme sa na ne pozrieť. Upozorňujeme, že sme vybrali umiernené kúsky, nie typický Desigual.

Priestranná multifunkčná kabelka Desigual

Tento druh, ktorý Desigual v základe nazýva Capri, si zamilovala veľká kopa z vás a nie je sa ani čomu čudovať. Patrí do top must have kúskov, keďže nejde o kabelku jednu, ale hneď tri. Táto multifunkčná kabelka Desigual je vlastne 3v1. Máte teda dva designy aj dve veľkosti. Vnútorný vak môže totiž zároveň slúžiť ako praktická crossbody do mesta, pokiaľ k nej pripevníte nastaviteľný popruh. Cena kabelky je veľmi podobná iným, čiže sa investícia do tejto 3v1 kabelky skutočne oplatí a vy si navyše nebudete musieť lámať hlavu nad tým, že si musíte prekladať svoje dôležité veci z jednej tašky do druhej.

dámska kabelka Desigual

Obojstranná kabelka Desigual

Elegantná, štýlová a opäť veľmi praktická je táto obojstranná kabelka Desigual. Obojstranná je táto kabelka v tom zmysle, že má na každej strane designovo inú, ale funkčnú chlopňu, a tak obe strany môžete ľubovoľne striedať podľa nálady alebo outfitu. Tento elegantný tvar bude vyhovovať všetkým elegantným ženám.

dámska kabelka Desigual

Štýlová crossbody kabelka Desigual

Pre všetky ,,rebelky" máme skvelý tip na kabelku Desigual v rockovom štýle. Kabelka má praktické členenie a hodí sa ku všetkým športovým, alebo k elegantným outfitom. Má kovové prvky, koženkový základ a veľa unesie. Crossbody popruh je nastaviteľný a odnímateľný, a tak ju môžete nosiť aj ako listovú kabelku.

dámska kabelka Desigual

Originálne crossbody / listová kabelka Desigual

Ak máte chuť na trochu netradičný kúsok, siahnite po tejto kráske. Túto kabelku Desigual môžete nosiť ako crossbody alebo ako listovú kabelku. Je skvelá, praktická, roztomilá, vhodná napríklad na párty, alebo na festival, ale aj na bežné nosenie, k jednoduchým, ale aj k tým divokejším outfitom. Fantázii sa medze nekladú.

dámska kabelka Desigual

Viac inšpirácie nájdete v našom novom diele Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?