Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Desigual FW18 - nová kolekcia jeseň/zima 2018 je tu!

  %28. %06. %2018      Zo sveta módy

Už je to tu! Nová kolekcia obľúbenej módnej značky Desigual je tu a my sme ju pre vás naskladnili zase ako prví! A aká je? Božská! Samozrejme ako vždy! Desigual sa netají tým, že je divoká, nám sa na nej navyše páči, že podlieha aktuálnym módnym trendom. A tak aj pre nadchádzajúcu sezónu jeseň / zima 2018 môžete očakávať úplne skvelé kúsky.

Aj keď ešte len teraz začalo leto, my pre vás, ako každý rok, naskladňujeme na eshop kolekciu ďalšiu. To ale nemení nič na tom, že je plná skvelých a sviežich kúskov, ktoré vynosíte už teraz. Desigual má teda obrovskú výhodu v tom, že môžete nosiť jej kúsky po celý rok.

Ak zháňate práve teraz nejaké zaujímavé a krásne dámske šaty, Desigual je pre vás jasná voľba. A navyše, budete v nich vlastne o krok napred. V aktuálnej ponuke okrem šiat nájdete aj dámske tričká, nohavice, sukne, košele, topy, svetre a dokonca aj kabáty.

Z módnych doplnkov sa môžete tešiť na pestrofarebné, ale aj decentné kabelky v obľúbených tvaroch, ale aj v nových prevedeniach. Na peňaženky, šatky, kozmetické tašky, multifunkčné tašky, alebo šperky. No ale, nenechajte sa mýliť, posúďte sami.

 

dámske šaty Desigual

dámske tričko Desigual

šatka Desigual

kabelka Desigual

sada náramkov Desigual

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?