Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Deň matiek sa blíži - vyberte ten najkrajší darček

  %10. %05. %2019      Zo sveta módy

Sú naším najbližším človekom, našou oporou a vzorom. Milujúce a milované. Mamičky, matky, mamy. Ženy, ktorým je každú druhú májovú nedeľu v roku venovaný deň, ktorý je len o nich.

Tento rok tento Deň matiek pripadá na 12.5. 2019, a tak neváhajme svojim mamičkám dopriať pocit, že sú bohyňami. Potešme ich milým slovom, obľúbenou kvetinou, vezmime ich na skvelý obed a večer s nimi proklábosme napríklad nad pohárom dobrého vínka. A hlavne! Nezabudnime na darček! Malý alebo veľký, každý je vždy zárukou úsmevu na tvári.

Deň matiek darček

Inšpirujte sa našimi tipmi na darček pre mamičku, nebudete ľutovať. Potešia, očaria a zahrejú pri srdci.

Každé ženské srdiečko zaplesá nad novým kúskom oblečenia. Či už je to tričko, košeľa alebo šaty, rady sa v ňom ukazujeme, chválime sa kamarátkam alebo kolegyniam v práci a rady počujeme, ako nám to v ňom pristane. Siahnite po módnych kúskoch značky Desigual alebo novinky Moodo a urobte z mamičky štýlovú hviezdu.

tričká a topy

Šatka. Doplnok, ktorý nikdy nikoho neomrzí. Dá sa nosiť po celý rok - v zime zahreje, v lete doplní plavky ako pareo. Farebná, decentná, vždy príjemná a s mnohými spôsobmi, ako ju uviazať. Omotajte si svoje mamičky!

šatky

Pre omámenie mamičkiných zmyslov zvoľte vône značiek Yankee Candle a Woodwick. Sviečky, vonné vosky alebo aj vône do auta sú vďačným darčekom pre všetky ženy. Stačí zvoliť správnu arómu, ktorú si obdarovaná zamiluje. Vyberať môžete z vôní kvetinových, korenených alebo ovocných, jemných i silných.

Yankee Candle

Odporučiť tiež môžeme neodolateľné kabelky, atypické šperky OPS! Objects a takisto praktické a zároveň romantické peňaženky Disaster.

kabelky

Tak už viete, čím potešíte svoju mamičku na Sviatok matiek?
My máme teda už vybraté :-)

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?