Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Deň matiek je tu. Akým darčekom potešíte tú svoju?

  %07. %05. %2020      Zo sveta módy

Deň, kedy vzdávame hold našim milovaným a milujúcim mamičkám, tento rok pripadol na 10.5.

Deň matiek je dňom poďakovania mamičkám a oslavou materstva a my chceme, aby bol výnimočný pre všetkých, ktorých sa týka. Poďme súčasným aj budúcim mamičkám urobiť radosť, dajme im krásny deň plný radosti a pozornosti a trebárs aj nejaký ten malý darček, nad ktorým ich srdiečko zaplesá.

"Ak ste matkou, už nikdy nie ste vo svojich myšlienkach sama. Matka vždy musí myslieť dvakrát - raz za seba a raz za svoje dieťa. "
Sophia Loren  

Každá mamička je iná, všetky majú ale niečo spoločné. Lásku k svojim deťom a radosť z pekných módnych kúskov. Niektorú poteší príjemná šatka, ktorú môže nosiť po celý rok, inú trebárs pôvabné šaty, v ktorých bude môcť robiť parádu v práci aj na prechádzkach.

Naším typom je rozhodne kabelka! Darček, ktorým nikdy žiadnu mamičku nesklamete. Kabelka je doplnkom, ktorý potrebuje a využíva každá žena a stačí teda len vybrať farbu, obľúbený tvar a štýl vašej mamičky, a dokonalý darček je na svete. Vyberať môžete medzi mnohými svetovými značkami a širokou škálou dizajnov.

Netrúfnete si na výber darčeka sami? Nevešajte hlavu! Máme pre vás ideálnu voľbu v podobe darčekového poukazu. Môžete ho objednať v tlačenej forme a my ho radi doručíme v darčekovej obálke na vašu adresu. Pretože však nakupovanie darčekov veľa z nás rieši, ako sa hovorí, na poslednú chvíľu, darčekový poukaz môžete zakúpiť aj v elektronickej podobe, a tak ho budete mať pre svoju mamičku doma včas.

den_matek

Tým najväčším darčekom ste ale pre ňu aj tak Vy, deti.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?