Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Deha - nová kolekcia z Talianska pre jar/leto 2018

  %31. %01. %2018      Zo sveta módy

POZOR HLÁSENIE!!!!! Dovoľujeme si vás upozorniť, že nová kolekcia módnej značky DEHA pre jar / leto 2018 je tuuuuu! Milé dámy, pohodlne sa usaďte, nechajte sa inšpirovať, kochajte sa a vyberajte, pretože máte rozhodne z čoho. Značku Deha už určite z nášho eshopu poznáte, alebo nie? Dobre, poďme si pre istotu oznámiť pár základných a zaujímavých informácií o tomto luxusnom oblečení.

Značka Deha pochádza z Talianska. A pretože Taliani majú módu v malíčku, je vám asi jasné, že sa jedná o skvelé, nápadité a kvalitné kúsky, ktorým skrátka nemožno odolať. Značka predstavuje kúsky, ktoré sú veľmi pohodlné, extravagantné a kvalitne spracované. Môže za to tiež asi to, že sa nechala inšpirovať tanečnicami. Pôvodne totiž vytvárala oblečenie len pre tanečnice, neskôr ale začali rôzne modely do svojich šatníkov zaraďovať aj ženy, ktoré milujú pohodlie a zároveň sa rady obliekajú ,,žensky". A tak distribuuje svoje štýlové kúsky do celého sveta.

A teraz už konkrétne. Deha je značka, ktorá predstavuje módne kúsky plné rafinovanosti, extravagancie a originality. Ponúka nápadité strihy, kvalitné materiály a trendy farby. Elegantné, ale aj športové kúsky, ktoré pristanú takmer každej postave. Vyberie si teda každá dáma bez rozdielu veku aj postavy. Aktuálna kolekcia jar / leto 2018 je plná sviežich farieb, ktoré podliehajú súčasným módnym trendom. Výhodou je, že jednotlivé kúsky, ktoré pre vás na našom eshope máme, môžete ľubovoľne kombinovať. A teraz už dosť rečí, presvedčte sa na vlastné oči.

Deha

Deha

Deha

Deha

Deha

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?