Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Darčekové krabičky z Differenty

  %30. %11. %2018      Zo sveta módy

Lámete si hlavu nad vianočnými darčekmi? Zháňate niečo na poslednú chvíľu a máte problém niečo vybrať? Potom pre vás máme skvelú správu. Nenecháme vás v štichu. Tento rok sme si pre vás pripravili špeciálne darčekové krabičky, s ktorými stopercentne urobíte radosť nielen svojej partnerke/partnerovi, ale aj svojim rodičom, deťom alebo priateľom. Je to od nás pre vás vlastne darček, teda presnejšie povedané tip na darček.

Darčekové krabičky sme pomenovali podľa seba, podľa typu človeka. Neberte to zas až tak veľmi vážne. My tak trochu dúfame, že vám pomôžu k tomu, vybrať tie správne pre tých svojich pravých a milovaných. Navyše sú ,,eko" balené. Nielen, že šetríme životné prostredie, ale tiež sa s balením nemusíte vôbec namáhať. Proste máte darček vyriešený. Poďme si ich teda predstaviť.

Darčeková krabička Fešanda

Darčeková krabička so štýlovým názvom Fešanda je pre všetky kočky, ktoré milujú originálne, ekologické, veselé a voňavé módne doplnky. Táto darčeková krabička obsahuje veselé ponožky na nôžky od značky Happy Socks, vonné vosky od Yankee Candle a farebný hrnček Keep Cup.

darčeková krabička

Darčeková krabička Romantička

Krabička Romantička obsahuje náhrdelník Desigual s romantickým motívom motýľa. Vonné vosky od značky Woodwick a Yankee Candle a originálny zápisník od značky Anekke s romantickým motívom bábiky. Tento darček ocení každá romantická duša.

darčeková krabička

Darčeková krabička Luxuska

Darčeková krabička Luxuska obsahuje luxusné ponožky Calvin Klein, zdobené kamienkami, vonné perly Yankee Candle v luxusnom designe a ešte luxusnejší náramok z galvanizovanej ocele od talianskej značky Ops! Objects. No, uznajte sami, že je to luxuska.

darčeková krabička

Darčeková krabička Štýlar

Darčeková krabička Štýlar je vhodná pre všetkých mužov, ktorí majú štýl. Logicky. Preto v nej nemôžu chýbať štýlové ponožky Happy Socks, ktoré muži nosia najmä pre Smart and Casual štýl. Štýlová ploskačka Disaster, ktorú pohodlne strčí do vrecka a príjemný vonný clip do auta, ktorý dokonale prevonia celý interiér vozidla. Muži si na autá väčšinou potrpia, takže "mu" týmto darčekom celkom určite urobíte radosť.

darčeková krabička

Darčeková krabička Sympaťák

Darčeková krabička Sympaťák obsahuje výrazne farebné ponožky Calvin Klein a ekologický hrnček Keep Cup. Keep Cup je skvelým a hlavne praktickým hrnčekom na cesty, pasuje do väčšiny hláv presovačov a vďaka nemu šetríte životné prostredie, keďže si ,,coffee to go" už nemusíte dávať do plastových hrnčekov nemenovaných kaviarní.

darčeková krabička

Darčeková krabička Elegán

Darčeková krabička Elegán je pre všetkých elegantných mužov so zmyslom pre detail. Obsahuje elegantné ponožky Tommy Hilfiger, za ktoré sa rozhodne nebudete hanbiť. Nie sú divoké ako trebárs Happy Socks a sú naozaj kvalitné. Ďalej štýlový plecháčik Scotch&Soda a úžasné vonné kolíčky do auta, ktoré krásne prevoňajú interiér vozidla.

darčeková krabička

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?