Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Dámske športové oblečenie Under Armour

  %11. %10. %2018      Zo sveta módy

Ste nadšená športovkyňa? Športuje často a nebaví vás stále riešiť oblečenie? Potom je pre vás ideálna značka Under Armour. Americká módna značka Under Armour vyrába luxusné športové dámske oblečenie, topánky a módne doplnky pre všetky športové i voľnočasové aktivity. Oblečenie je vyrábané z vysoko kvalitných funkčných materiálov, čo ste sa dozvedeli v predchádzajúcom článku o značke Under Armour. V tomto článku sa zameriame na dámske športové oblečenie.

Vyberať môžete ako z funkčných tričiek, tielok a topov v rôznych farbách a designoch, tak z dámskych mikín, športových kraťasov alebo športových tašiek, ktoré okrem iného, môžete využiť napríklad na cestovanie. Oblečenie disponuje kvalitnou technológiou, ktorá odvádza vlhkosť od tela na povrch, nezapácha, je ľahké a udržuje telesnú teplotu. Poďme sa na jednotlivé kúsky pozrieť.

Dámske športové tričká a topy Under Armour podliehajú aktuálnym módnym trendom. Vyberať môžete z rôznych farieb a designov. Technológie materiálov nemajú chybu. Mikiny sú vhodné na šport i bežné nosenie. Odvádzajú vlhkosť od tela a udržujú teplo. Na ďalšie skvelé kúsky sa mrknite.

Dámske športové tričká a topy Under Armour

dámske športové tričko Under Armour

športový top Under Armour

Dámske športové mikiny Under Armour

 

dámska športová mikina Under Armour

Dámske športové kraťasy Under Armour

dámske športové kraťasy

Športové tašky Under Armour

športová taška Under Armour

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?