Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

DÁMSKE JARNÉ TENISKY

  %16. %06. %2020      Different TV CZ / SK

Spomeniete si niekedy na detstvo? Vonku od rána do večera. Vyšúchané tenisky, ale kopec zážitkov. Určite áno! Aj my v Differente si sem tam zaspomíname na naše detské roky a to nás opäť priviedlo na myšlienku nového videa.

Neďaleko našich kancelárií máme detské ihrisko. No a keďže sa v každom z nás stále schováva detská duša, neváhali sme a vyrazili sme k nemu. Sami sme ale neboli. Vzali sme so sebou hravé tenisky. Farebné, pohodlné topánky, ktoré každému z nás vyčaria úsmev na tvári a rozžiaria deň.

A aké topánky sme vybrali? Keďže sme išli na ihrisko, tak nesmú chýbať športové topánky. Vybrali sme krásne tenisky od značky Desigual, ktoré doslova žiaria. Sú farebné, pohodlné a hodia sa presne na takéto aktivity. Na ihrisko, na dlhšie prechádzky alebo výlety po krásach Slovenska!

Tenisky Gryxx! Ďalšie topánky, ale tentoraz sú iné. Sú to totiž tenisky na platforme, ktoré tento rok opäť frčia. Sú vysoké, pevné a pohodlné. Majú množstvo výhod a hlavne sú netradičné. Sú žiarivo lesklé a zaručene Vás v nich nikto neprehliadne.

Ikonické hviezdne tenisky Converse sú stálicami, ktorými nikdy nič nepokazíte. Môžete si yabrať napríklad aj trochu menej tradičné, s vyvýšenou platformou a zvieracími motívmi.

Obľúbené Goby! Len tak medzi rečou, tento rok sú to Vaše najobľúbenejšie jarné slip on. 

Na tieto slip ony máme od Vás len a len pozitívne reakcie. Nielen že sa Vám páčia, vy ste si ich doslova zamilovali. Topánky Goby sú výnimočné svojím vzhľadom a svojimi motívmi. Tie sú skutočne nádherné. Môžete na nich vidieť kvety, zvieratká, ako napríklad mačičiky, papagájiky a ďalšie... No aké topánky toto majú? Jedine Goby!

Vyberte si niektoré z týchto topánok na Differenta.sk a zaspomínajte na detstvo. Majte krásne slnečné dni, plné pohodlia a... Obujte sa do toho!

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?