Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Ďalšie zľavy, kvôli ktorým si švihnete

  %27. %07. %2020      Zo sveta módy

Leto býva najobľúbenejším obdobím pre mnohých z nás.  Je to obdobie dovoleniek, slnečných dní, príjemných teplých nocí, kúpania, posedávania na záhradkach a tiež obdobie zliav a výpredajov.
V dňoch, keď ceny rapídne klesajú, neradno váhať. Potom sa totiž môže ľahko stať, že módny kúsok, ktorý ste si vyhliadli, bude nosiť nejaká iná, rýchlejšia...

Pri poslednej vlne zliav, ktorá vás zmetie ako tsunami, sme sa inšpirovali značkou Desigual, ktorá je našou srdcovou záležitosťou. Tá na tohtoročnú výpredajovú sezónu rozhýbala nejedného z nás. Vo vášni španielskych rytmov sa všetko roztočí v zľavovom flamenco a kto nezaváha, ten oživí, doplní a rozžiari svoj šatník za super ceny.

Švihnúť si sa pre toto oplatí - čakajú na vás žeravé Desigual kúsky, romantické šaty Moodo, trendy doplnky a topánky, ktoré skrátka nebudete chcieť vyzuť!

Pozor! Do tejto vlny zliav spadli aj novinky, nad ktorými vaše srdiečka zaplesajú. Vyskúšajte napríklad vegánsku značku Ragwear, v prípade ktorej nenarazíte na vec, ktorá by bola vyrobená z akéhokoľvek zvieracieho materiálu.
Alebo vás lákajú skôr svetové ikony ako je Replay? Verte, každý z vás si príde na svoje. Pustite sa do toho!

MOVE YOUR CULO

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?