Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Culito from Spain - nová kolekcia SS 18, ktorá stojí za hriech

  %23. %02. %2018      Zo sveta módy

Pre všetky milovníčky španielskej značky Culito from Spain máme skvelú správu, práve k nám dorazila nová kolekcia jar / leto 2018. A aká je? No predsa LE-GEN-DÁR-NA! Musíme vám povedať, že Culito from Spain miluje celá naša firma, ako dievčatá, tak aj chlapi na dievčatách, ale táto kolekcia snáď nemá obdobu. Predstavte si krásne šaty, topy, sukne a tričká, ktorých design a strihy absolútne podliehajú aktuálnym módnym trendom a ešte naviac sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov.

Culit from Spain

A my sa teraz na novú kolekciu jar / leto 2018 pôjdeme pozrieť podrobne. Ako sme už spomenuli, strihy a motívy podliehajú aktuálnym módnym trendom. Preto v tejto kolekcii nájdete šaty elegantné, športovejšie, puzdrové aj oversize. Samozrejme pre značku typické pestré farby a bláznivé motívy nesmú chýbať. Šaty Culito from Spain ste si zamilovali už dávno a my tiež, ale tento rok na ne naozaj nedáte dopustiť a my vám len chceme povedať, že by ste si mali nejaký kúsok rozhodne rýchlo uloviť, pretože je naozaj z čoho vyberať.

Nehovorme ale len o šatách, pretože značka ponúka aj iné atraktívne kúsky. Ako napríklad tričká, blúzky, topy alebo mikiny. Tento rok sa nosia dlhé topy s hlbokými rozparkami na bokoch, asymetrické strihy, crop topy alebo oversize topy. A všetky tieto strihy v tejto značke nájdete, tak sa na dámske tričká Culito from Spain mrknite.

Zabudnúť by sme nemali ale ani na sukne, na ktorých sa návrhári značky tento rok naozaj vybláznili. Ich inšpiráciou bola obľúbená asymetria, transparentné prvky a hlavne pohodlný a pôvabný štýl. Sukňu Culito from Spain by ste rozhodne do svojho šatníka mali zaradiť, milé dámy. A teraz už sa presvedčte na vlastné oči.

šaty culit from Spain

šaty culit from Spain

šaty culit from Spain

top culit from Spain

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?