Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Culit from Spain - španielska značka oblečenia, ktorá máva s nudou a sivosťou

  %28. %02. %2014      Zo sveta módy

Španielska značka CULITO FROM SPAIN je v západnej Európe veľmi obľúbená a vlna radosti a farieb konečne dorazila aj do SR. To je ale dobre, nie? Sivosti a nudy už bolo dosť ;)

šaty culit from Spain www.differentfashion.czšaty Culito from Spain www.differenta.sk

O Culito from Spain mnohí z Vás už počuli, ale málokto vie, že pochádza z kanárskeho ostrovu Tenerife, kde má značka sídlo. Život na tomto ostrove je takisto z množstva motívov naozaj cítiť. Hlavným artiklom sú krásne farebné šaty a trebárs kabelky Culito prídu na scénu už v roku 2014.

Kúsky Culito v sebe nesú príbehy, ktoré zažil sám hlavný návrhár. Designy sú robené naozaj od srdca, hoci to môže znieť ako klišé. Strihy a materiály sú proste istota. Každý kúsok Culito obsahuje množstvo ručne robených prepracovaných detailov, ktoré ocení každý, kto má rád módu a radosť zo života.

šaty culit from Spain www.differentfashion.cz šaty Culito from Spain www.differenta.sk

Značku Culito si zamiluje každá sebavedomá žena, ktorá nerada zostáva schovaná v rohu. Ktorákoľvek dáma či slečna môže do svojej šatníkovej skrine vložiť trochu zaujímavých farieb a radosti.

Potlač tkanín u značky Culito je vždy tými najmodernejšími metódami ako napríklad micropigmentácia. Jedna z najjemnejších techník na tvorbu módnych potlačí. Vzory a príbehy na každom kúsku sú tak oveľa pôsobivejšie.

Každý kúsok prejde rukami naozajstných odborníkov. Táto ručná práca sa dá z oblečenia naozaj cítiť.

šaty culit from Spain www.differentfashion.cz šaty Culito from Spain www.differenta.sk

Ďalšie detaily, ktoré oceníte, potom dotvárajú a pridávajú do značky Culito naozajstný punc originality. So značkou Culito from Spain budete žiariť... a o to predsa ide, nie?

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?