Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Culit From Spain - módna prehliadka

  %31. %05. %2016      Different TV CZ / SK

Krásneho počasia sme sa nemohli dočkať, a tak sme neskutočne veľmi radi za to, že je konečne tu. Slniečko, teplo a dobrá nálada všade okolo nás. Ale čo by to bolo za leto bez tých správnych letných kúskov? o také sa postará španielska značka z Kanárskych ostrovov. Poďte sa s nami pozrieť na módnu prehliadku tých najkrajších modelov.

Španielska značka culit From Spain je inšpirovaná náladou aj krajinou skvelých Kanárskych ostrovov. A nielen, že sa zamilujete do originálnych a úplne úžasných motívov či designov, ale tiež vám nebude stačiť chvála pre materiál. Ten je totiž neuveriteľne vzdušný, pohodlný a tiež elastický, a tak sa aj v horúcich dňoch budete cítiť priamo báječne.

A čo k tak dokonalým šatám ? Úžasne ich môžete doplniť doplnkami od gréckej značky Doca . Tá totiž prináša nádhernú kolekciu nielen kabeliek alebo peňaženiek, ale aj krásnych šperkov alebo klobúkov. Na značku Doca sa môžete pozrieť v našom predošlom dieli Different TV .

Toto leto bude skrátka different, to už vieme;) Tak neváhajte a kúpte si tie najkrajšie kúsky už teraz, nech nezmeškáte tie najkrajšie a najštýlovejšie dni tohtoročného leta.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?