Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Culit from Spain - jar / leto 2016

  %15. %03. %2016      Zo sveta módy

Jar je za dverami, a tak nás čaká to najobľúbenejší obdobie celého roka. Je na nás, aké different kúsky vyberieme do nášho šatníka, aby sme sa cítili po celú jar i leto sviežo, trendy a neodolateľne. My sme našťastie naskladnili veľa takých adeptov, medzi ktorými priletela aj z Kanárskych ostrovov nová kolekcia značky culit from Spain .

Ku krásnemu počasie neodmysliteľne patrí dámske šaty . Preto sme pre vás vybrali tie najzaujímavejšie a najoriginálnejšie šaty z kolekcie jar / leto 2016 všetkých našich značiek, ku ktorým patrí aj culit from Spain. Šaty ale nie sú rozhodne všetko, čo táto značka ponúka. Môžete si totiž vybrať aj z niekoľkých sukní , ktoré tiež stoja za to.

Culit from Spain je známe svojimi krásnymi designy, ktoré vám pripomenú žeravé leto. Motívy, ktoré sú na jednotlivých šatách i sukniach vyobrazené, sú inšpirované práve Kanárskymi ostrovmi, a tak vedzte, že o farby a originalitu nebude núdza.

My v Different.cz milujeme kúsky od culit from Spain nielen vďaka už spomínaným, originálnym designom, ale tiež kvôli materiálu. Ten je totiž neuveriteľne ľahký, príjemný na tele, ale aj elastický, a tak šaty perfektne vytvarujú postavu.

šaty culit from Spain

Môžete si vybrať z veľkej rady šiat culit from Spain . Na výber máte z kvetinových, tropických i zvieracích vzorov. Na šatách tak nájdete tulipány, tropickú džungľu, ale aj plameniakmi, vážky alebo veľmi zaujímavo stvárnené motýle, ktoré poponáší prútený kôš a pripomínajú tak lietajúci balón. Nechýba samozrejme ani obľúbené potlačami motívy španielskych balkonkem, interiérov alebo výjavy všedného dňa.

Sukňa culit from Spain nájdete potom na našom eshope v čiernobielom aj pestrofarebnom štýle rôznych motívov. Veríme teda, že si dobre vyberiete aj pre seba a vaše leto tak bude horúce, originálne a štýlové, rovnako tak ako šaty a sukne od značky culit from Spain.

sukne culit from Spain

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?