Heureka
+421 948 079 286 (pracovné dni, 7-15)

Crocs - prečo nosiť originál a nie napodobeninu

  06. 08. 2018      Zo sveta módy

"Za značku priplácať nebudem! Veď je to plast ako plast, tak si kúpim lacnejšie, na to behanie to stačí ..." Tiež ste sa s týmito argumentmi už stretli čo sa topánok Crocs týka? Stále neveríte, že medzi originálnymi Crocs a lacnejšími napodobeninami je rozdiel? A že ich cena je vyššia len preto, že nosia ikonickou značku? Vyvedie vás z omylu! Poďte sa presvedčiť, že Crocs má toľko pozitív, že hneď minimálne po jedných zatúžite.

Topánky Crocs nie sú v prvom rade z gumy, ani umelé hmoty! Vyrába sa z patentovaného materiálu Croslite ™, ktorý je prirodzene antibakteriálny, eliminuje zápach a je vhodný aj pre alergikov alebo nositeľa s kožnými problémami, pretože neobsahuje žiadne jedy. Obsiahnutá živica má navyše výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a topánky tak vynikajú maximálnym odpružením.

A prečo je každý krok v nich tak ľahký, pohodlný a jemný? Pretože sú ľahké a tvarované tak, aby podporovali klenbu chodidla. Bodky, ktoré vidíte na každej topánke Crocs sú akupresúrne body, ktoré zaisťujú správnu cirkuláciu krvi a masírujú, a kto by nechcel masáž chodidiel niekoľko hodín denne? :-)

Croslite Crocs

Prevedenie je tiež natoľko flexibilná, že sa prispôsobuje vášmu tvaru nohy, a preto "Crocsy" netlačia, nešmýkajú a nerobia otlaky. Vhodné sú aj pre tehotné ženy alebo tých, ktorí trpia bolesťami chrbta či nôh.

Crocs

Je to obojživelník! Crocs môžete nosiť na súši i vo vode, nič im neublíži. Voda z nich vytečie a piesok či kamienok rýchlo vysypete. Ani o farbu sa báť nemusíte, majú vysokú stálosť.

Crocs topánky

Nie sú to len dreváky! Papuče Crocband s pásky a vetracími dierkami sú ikonou, vyberať ale môžete z mnohých štýlových dizajnov, tvarov, letných aj zimných verzií, dámskych, pánskych i detských modelov. Jedny krajšia, než druhé. Už máte tie svoje? :-)

Crocs topánky

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?