Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Crocs - prečo nosiť originál a nie napodobeninu

  %06. %08. %2018      Zo sveta módy

"Za značku priplácať nebudem! Veď je to plast ako plast, tak si kúpim lacnejšie, na to behanie to stačí ..." Tiež ste sa s týmito argumentmi už stretli čo sa topánok Crocs týka? Stále neveríte, že medzi originálnymi Crocs a lacnejšími napodobeninami je rozdiel? A že ich cena je vyššia len preto, že nosia ikonickou značku? Vyvedie vás z omylu! Poďte sa presvedčiť, že Crocs má toľko pozitív, že hneď minimálne po jedných zatúžite.

Topánky Crocs nie sú v prvom rade z gumy, ani umelé hmoty! Vyrába sa z patentovaného materiálu Croslite ™, ktorý je prirodzene antibakteriálny, eliminuje zápach a je vhodný aj pre alergikov alebo nositeľa s kožnými problémami, pretože neobsahuje žiadne jedy. Obsiahnutá živica má navyše výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a topánky tak vynikajú maximálnym odpružením.

A prečo je každý krok v nich tak ľahký, pohodlný a jemný? Pretože sú ľahké a tvarované tak, aby podporovali klenbu chodidla. Bodky, ktoré vidíte na každej topánke Crocs sú akupresúrne body, ktoré zaisťujú správnu cirkuláciu krvi a masírujú, a kto by nechcel masáž chodidiel niekoľko hodín denne? :-)

Croslite Crocs

Prevedenie je tiež natoľko flexibilná, že sa prispôsobuje vášmu tvaru nohy, a preto "Crocsy" netlačia, nešmýkajú a nerobia otlaky. Vhodné sú aj pre tehotné ženy alebo tých, ktorí trpia bolesťami chrbta či nôh.

Crocs

Je to obojživelník! Crocs môžete nosiť na súši i vo vode, nič im neublíži. Voda z nich vytečie a piesok či kamienok rýchlo vysypete. Ani o farbu sa báť nemusíte, majú vysokú stálosť.

Crocs topánky

Nie sú to len dreváky! Papuče Crocband s pásky a vetracími dierkami sú ikonou, vyberať ale môžete z mnohých štýlových dizajnov, tvarov, letných aj zimných verzií, dámskych, pánskych i detských modelov. Jedny krajšia, než druhé. Už máte tie svoje? :-)

Crocs topánky

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?